Failų apsaugos galimybės


Įvadas. Antivirusinės programos. Populiariausios antivirusinės programos. ESET NOD antivirusinė programa. BitDefender antivirusinė programa. Windows užkarda (firewallDebesų technologijos. Išvados ir rekomendacijos. Šaltiniai ir literatūra.


Norėdami apsaugoti savo failus ar kompiuterį, galite rinktis iš begalės skirtingų antivirusinių. Kiekviena iš jų turi savų privalumų, bei trūkumų, todėl reikia rinktis atidžiai, nes blogai pasirinkta antivirusinė programa gali visiškai neapsaugoti jūsų kompiuterio arba jam tik apsunkinti darbą.

Programa pasižymi mažu kompiuterio resursų naudojimu bei siūlo labai patogią vartotojo sąsają. Šios programos kaina metams yra 39,99$.

Programinė įranga turi įmontuotą modulį, kuris leidžia blokuoti nepageidaujamą turinį ir stebėti vaikų veiklą internete. Bitdefender turi automatinio atnaujinimo funkciją. „BitDefender total security“ licenzija metams kainuoja 69.95€.

Kompiuteriui reikalinga tik viena užkardos programa (papildanti užkardą, įdiegtą tinklo kelvedyje). Jei kompiuteryje yra kelios užkardos, gali kilti konfliktų ir problemų. „Windows“ užkarda pateikiama su „Windows“ ir yra įjungta pagal numatytuosius parametrus.

Norėdami apsaugoti savo failus, jūs galite juos laikyti virtualiame diske, kuris bus užrakintas jūsų paskyroje.

Šiais laikais yra privaloma būti atsargiam su svarbia informacija. Vienas netyčia parsisiųstas užkrėstas failas, virusas, kenkėjiška programa ar svetainė gali užkrėsti visus likusius failus. Todėl norint apsaugoti savo failus, yra būtina imtis saugos priemonių, nesvarbu ar tai bus antivirusinė programa, debesų serveriai ar slaptažodžiai failuose.

  • Microsoft Word 444 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1017 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deimantė
  • Failų apsaugos galimybės
    10 - 1 balsai (-ų)
Failų apsaugos galimybės. (2019 m. Spalio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/failu-apsaugos-galimybes.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 07 d. 11:35
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo