Failu sistema


Fat failu sistema. Kas yra failas. failų tipai referatas.

Failų sistema. Failų tipai. Plačiausiai žinomos failų sistemos. Fat ir ntfs privalumai. Failų sistemos visada palaiko šias funkcijas. Failai. Failų sistemos tvarkymas. Klasteris. Failų sistemos apsauga. Duomenų failų sauga.

Ji sugrupuoja pagal paskirtį failus, OS paskirimu gauna vietos kietajame diske. Failų sistemos pagrindinė pirminė direktorė yra C: , kurioje instaliuojasi OS.

Visa failų sistema talpinama į katalogus (aplankalus)kuriuos galima sugrupuoti pagal paskirtį ir panaudojimą. Failai – duomenys ir programos saugomos kietajame diske.

Sukurti aplankalus su tiksliniu pavadinimu. Susisteminti – pagal paskirtį suskirstyti nuo didžiausio į mažiausią.

Suarchyvuoju – sujungiame aibę failų aplankalų į vieną vienetą. Šitokius failus lengva saugoti ir persiūsti elektroniniu būdu.

OS vartotojui suteikti slaptažodžio prisijungimo teisę. Suteikti nepagaeidajamiems vartotojams apribotas teises. OS ir kompiuteris būtinai turi būti apsaugoti antivirusine, ugniasiene ir šnipinėjimo programa.

Apsauginės programos kaupia savo duomenų bazėse kenksmingų programų pavadinimus – plėtinius. .boot .exe .info .txt P.S. Plėtinys viskas kas yra už taško.

  • MS PowerPoint 561 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (645 žodžiai)
  • Sigita
  • Failu sistema
    10 - 2 balsai (-ų)
Failu sistema. (2013 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/failu-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Gruodžio 13 d. 19:29
×