Faustas pristatymas


J. V. Gėtė. Kūrinys Faustas Parašytas 1808m. Paulius Dzenkauskas 11b 2014-08. Rašytojo kūryba. Kūrybos metai 1797-1831m. Rašytojo gyvenimas. Gimė 1749m. Frankfurte, mirė 1832m. Gimė protestantų šeimoje. Išvyko studijuoti teisės, bet ją metė. Kūrinio pavadinimas. Kūrinio pavadinimas yra pagrindinio veikėjo vardas. Kūrinio atpasakojimas. Mefistotelis susilažina su. Kūrinio tema. Tema – gyvenimo prasmės ieškojimas. Pagrindinė mintis – net velnias prieš dorą žmogų yra bejėgis. Veikėjai. Mefistotelis – klastingas. Kūrinio vertybės. Dorybė Kilnumas Meilė. Kūrinio citatos. „Kol jis gyvena žemėje Žmogus / Per klystkelius suranda tikrą kelią.

Mefistotelis susilažina su Dievu, kad išves Faustą iš doros kelio. Faustas jaučiasi nelaimingas gyvenimu. Kartą jis rado lauke juodą šunį, kurį parsivedė namo. Namuose šuo pavirsta į Mefistotelį. Jie sudaro sandorį, kad jis pildys visus jo norus, kol jis pasijus laimingas, tada Faustas turės jam atiduoti savo sielą. Mefistotelis nusiveda jį į barą, Faustui tai nesuteikia laimės. Tada ragana jam sugražina jaunystę, Faustas susipažįsta su Margarita, ją įsimyli. Šis romanas baigiasi tuo, kad Margarita nužudo savo mamą, laukiasi Fausto vaiko, kurį vėliau nužudo. Kiek vėliau Faustas sužino, kad Margarita atsidūrė kalėjime ir jai gręsia mirties bausmė.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 35 KB
  • 2014 m.
  • 9 puslapiai (302 žodžiai)
  • Paulius
  • Faustas pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Faustas pristatymas. (2014 m. Rugpjūčio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/faustas-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:54
×