Fausto gyvenimas - ieškojimo ir paklydimo kelias


Savo kelio ieskojimas. Fausto laime. Fausto ieskojimu kelias. Fausto gyvenimo kelias. Žmogaus gyvenimas - ieškojimai. Gyvenimo pazinimas rasinys faustas. Fausto klaida. Rasinys faustas ir laime. Kas yra laime faustas. Laimes ieskojimas savyje rasinys.

Fausto gyvenimas – ieškojimo ir paklydimo kelias. Lietuvių kalbos rašinys.

Johano Volfgango Gėtės kūrinyje „Faustas“ pagrindinis veikėjas ieško gyvenimo laimės. Seka tėvo pėdomis ir leidžiasi į ieškojimų kelią. Tikriausiai jis nesuvokė , koks akmenuotas , painus ir klaidinantis gali būti tas kelias. Faustas, giliai mąstantis žmogus, stengiasi semtis patirties ne tik iš savo laimėjimų, bet ir klaidų. Iš pradžių Faustas ieškojo laimės moksle. Jis studijavo filosofiją, teisę, mediciną ir net teologiją, bet mokslas jam neatsakė, kur gyvenimo esmė ir jo laimė. Buvo griebęsis ir magijos, bet veltui. Širdis nepažino džiaugsmo ir nebesitiki jo pažinti, o troškimas pažinti tebekankina. Tačiau daktarui Faustui pritrūko kantrybės , jis suabejojo savimi ir prarado viltį surasti gyvenimo laimę. Sakoma, kad netikėdamas savimi genijum netapsi. Tikriausiai šis ilgas kelias Faustui pasirodė per sunkus, todėl sustojęs pusiaukelėje jis nusprendžia pasiduoti. Jis nori nusižudyti.

  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (339 žodžiai)
  • Mokykla
  • Paulina
  • Fausto gyvenimas - ieškojimo ir paklydimo kelias
    10 - 1 balsai (-ų)
Fausto gyvenimas - ieškojimo ir paklydimo kelias. (2013 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/fausto-gyvenimas---ieskojimo-ir-paklydimo-kelias.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 10 d. 10:24
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo