Fausto knygos konspektas


Faustas konspektas. Fausta konspektas.

Fausto knygos kontekstas.


Faustas sėdi vienas. Labai protingas (tai parodo pirmos 4 eilutės). Jis tarsi neranda žemėj vietos, gyvena apsikraustęs knygomis ir senienomis, griebėsi burtų. Išsikviečia dvasią, bet jos išsigąsta, bijo (25psl.) tada susiima, pradeda su ja kalbėti. Dvasia pasako, ka jis nėra lygus su ja. Pranyksta, Faustas krinta bejėgiškai. Ateina Vagneris. Šie pasikalba apie žmones, Vagneris diskutuotų su Faustu nors ir pernakt bet ryt kalėdos ir todėl išeina. Faustas keikia Vagnerį, vadina keistuoliu. Šis atplėšė daktarą nuo dvasių. Tačiau jis tame mato ir gėrio. Jei ne jis, tai Faustas būtų iŠprotėjas. Žemina save, vadina kiemėle (32psl.) nori nuižudyti, išgerdamas nuodų taurę, bet sudvejoja. Nenusižudo nes ateina velykų rytas. Jis vėl nori gyventi! Girdi garsus galvoje, kurie turi įtakos jo sprendimui gyventi.

Pramogaujantieji keliauja už miesto, kalbasi,elgetos prašo pinigų (42p.) senės šaiposi iš jaunų panelių rūbų (42p.) ateina Faustas su Vagneriu. Kalbasi, išaiškėja, kad Faustui patinka jaunimas, su jais jis jaučiasi kaip žmogus. Vagneriui atvirkščiai. Jis smerkia tuos visus jų šokius ir panašias linksmybes (46p.) valstiečiai dėkoja, kad jis ateina pasidomėt kaip, švenčia paprasti žmonės. Dovanoja jam dovanų. Faustas lyg žmonių globėjas, jiems padeda (50p.) ilgisi praėjusios dienos, nori ją paivyti. Vafnerio aistra - knygos (52p.) prie jų ateina paiklydęs šuo, Faustas itaria, kad čia pimklėes, bet vistiek paima šunį.

Fausta ateina į kabietą su šunim. Šis nerimsta, trugdo dirbt Faustui. Faustas supranta, kad šuo kažkuo apsėstas, ir iš šuns pasidaro velnias, šis atsiranda persirengęs studentu.

  • Lietuvių kalba Konspektas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (1473 žodžiai)
  • Ieva
  • Fausto knygos konspektas
    10 - 6 balsai (-ų)
Fausto knygos konspektas. (2016 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/fausto-knygos-konspektas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 18:02
×