Feng shui


Feng Shui – darnios aplinkos formavimas. Ką vadiname Feng. Ką vadiname Feng Shui? Fengšui yra paveikslų ir simbolių kalba. Patarimai prieš pradedant taikyti Feng Shui. Nesekite užmerktomis akimis. Feng Shui patarimai, kaip susikurti jaukius namus. Venkite netvarkos Laikykitės tvarkos. Sumažinkite apšvietimą Atsisakykite fluorescencinių lempų. Santykiai su aplinkiniais Feng Shui požiūriu. Laimingos šeimos nuotraukos suvienija jos narius. Venkite nuotraukų, kuriose trys žmonės. Klausimai. Kas yra Feng Shui? Iš kur kilęs Feng Shui? Pagrindinis Feng Shui patarimas. Kas labiausiai suvienija šeimą pagal Feng Shui.

Ką vadiname Feng Shui? Patarimai prieš pradedant taikyti Feng Shui Feng Shui patarimai kaip susikurti jaukius namus Santykiai su aplinkiniais Feng Shui požiūriu Klausimai.

Fengšui yra paveikslų ir simbolių kalba, orientuota į darnų mūsų gyvenamosios erdvės sutvarkymą. Jis paskirsto universalų poveikį, kurį žmogus įvairiomis formomis gauna iš gamtos. Gyvenamoji erdvė gali veikti pozityviai ir saugoti mūsų gerą savijautą. Kinija yra šalis, iš kurios kilo seniausios ekologinės koncepcijos, sukurtos stebint dangaus kūnus ir jų įtaką gamtai. Kartu su liaudies tikėjimais, religija ir filosofija jos padeda kontroliuoti išorinės ir vidinės aplinkos įtaką. Šiuolaikinis fengšui perteikia tai, kas, pažodžiui išvertus, reiškia „vėjas ir vanduo“ – tekantis ir niekada nesustojantis Dao judėjimas – tai absoliutas, visuma, visų dalykų pradžių pradžia.

Nesekite užmerktomis akimis feng šui, bet raskite savo kelią, kuris tinka jūsų aplinkai, jūsų požiūriui ir jūsų poreikiams. Feng šui taikymas yra menas, kuris kuriamas konkrečiam žmogui ir jo poreikiams, o ne atvirkščiai. Taigi turite veikti individualiai, nes jūsų kūno či tėkmė patalpos či kryptinių linijų turi būti ne blokuojama, o stiprinama. Išsiaiškinkite savo gyvenimo ir gyvenamosios vietos situacijos užkulisius ir duokite sau laiko tai suvokti. Tik tada mažais žingsneliais leiskitės į pokyčius, nedarykite per daug iš karto – mažiau yra daugiau.

  • Aplinka Skaidrės
  • MS PowerPoint 61 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (623 žodžiai)
  • Monika
  • Feng shui
    10 - 10 balsai (-ų)
Feng shui. (2014 m. Gruodžio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/feng-shui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 18:25
×