Festivaliai Lietuvoje


Kultūra. Ar esate dalyvavęs(-usi) mokslo ir meno festivaliuose? Jei esate dalyvavęs(-usi) mokslo ir meno festivaliuose Lietuvoje, tai kokiuose? Jei nesate dalyvavęs(-usi) mokslo ir meno festivaliuose Lietuvoje, tai kodėl? Renginys, skirtas pozityviam, smalsiam ir raštingam jaunimui. Festivalio organizatorius – be galo motyvuotas aštuoniolikmetis. Neįprasta festivalio bei jo pavadinimo kilmė. Festivalio tikslas. Festivalio veikla. Kuo tai patrauklu jaunimui? 2015m. Lietuvos kultūros sostinė vadinama Žagarė Vyšnių festivaliu įrodė. Žagarė – kultūros sostinė. Festivalio tikslas. Festivalio veikla. Solidžiosios ir populiariosios kultūros mišinys. Kuo tai patrauklu jaunimui? Išvados. Šaltiniai.


Ar esate dalyvavęs(-usi) mokslo ir meno festivaliuose?

Festivalio organizavimo mintis kilo besirengiant pasaulio rekordui. Pavadinimas kilo studijuojant neakivaizdžiai žurnalistiką, kai jo lektorė davė užduotį sulyginti žurnalistą su drambliu.

Naudingai ir produktyviai praleistas laikas. Išklausoma 24 akademinių paskaitos valandų. Semiamasi žinių iš žurnalistikos profesionalų. Plačiai papasakojama apie žurnalistų darbo virtuvę.

Jaunimas turi terpę tobulėti, mokytis bei kurti. Pramogos suderinamos su žiniomis. Žinios pateikiamos kuo įdomesniu formatu. Plečiamas akiratis. Jaunieji žurnalistai gauna dovanų.

Tikslas – garsinti Žagarę. Žagarę 2015m. aplankė daugiau nei 200 tūkst. žmonių iš visų šalių. 2015m Žagarėje surengti 273 renginiai.

Festivalyje buvo galima išgirsti nuo dainuojamosios poezijos iki džiazo. Pasirodymais mėgavosi ne tik jaunimas, bet ir garbingo amžiaus žmonės.

Daug kokybiškos muzikos. Gausybė meno erdvių, dirbtuvių. Saviraiškos užsiėmimai. Interaktyvios veiklos. Įvairios pramogos jaunimui.

  • MS PowerPoint 3363 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (361 žodžiai)
  • Mokykla
  • Neringa
  • Festivaliai Lietuvoje
    10 - 7 balsai (-ų)
Festivaliai Lietuvoje. (2016 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/festivaliai-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 10:06
×