Festo sandeliavimo stendo programavimas


Informatikos laboratorinis darbas. Lentelių sąrašas. Paveikslėlių sąrašas. Darbo tikslas. Darbo priemonės. Teorinė dalis. Siemens valdiklio aprašymas. “Ladder” programavimo kalba. Darbo stendo aprašymas. Darbo aprašymas. Roboto rankos judėjimo kodų masyvas. Spalvų kodų masyvas. Laisvų vietų lentynose patikrinimas. Šaškės padėjimas į lentyną iš paėmimo vietos. Šaškės paėmimas iš lentynos. Šaškės padėjimas ant kito stendo. Grįžimas į paėmimo poziciją. Bet kurio veiksmo sustabdymas. Stendo operatoriui matomi indikatoriai. Dvejetainio pozicijos kodo gavimas. Spalvos kodo įrašymas į masyvą. Spalvos kodo paėmimas iš masyvo. Roboto rankos judėjimo funkcija. Išvados.


Darbo tikslas

Išmokti programuoti „Ladder“ programavimo kalba Siemens programuojamą loginį valdiklį. Užprogramuoti Festo sandeliavimo stendą.

Išmokome suprogramuoti Festo sandeliavimo stendą Siemens programuojamu loginiu valdikliu „Ladder“ programavimo kalba.

Užprogramavome PLV, kad įrenginys galėtų patikrinti lentynas, padėti šaškė į lentyną, paimti šaškę iš lentynos ir padėti ant kito stendo.

Festo sandeliavimo stendo programavimas. (2014 m. Gegužės 21 d.). http://www.mokslobaze.lt/festo-sandeliavimo-stendo-programavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 02:05