Figūros tobulinimo įrankis


Kosmetologijos aprašymas. Naudojimo etapai Pasiruošimas prieš įrenginio naudojimą. Įrenginio naudojimo žingsniai. Pagrindiniai perspėjimai dėl naudojimo. Techninės specifikacijos. Svorio mažinimo , liekninimo ir krūtų didinimo procedūros. Svorio mažinimas. Kūno liekninimas. Krūtų didinimas. Svorio mažinimo skaičiavimai.


Viso yra dešimt galimų išvesties būdų, todėl operatorius gali pagal poreikius pasirinkti vieną arba kelis būdus.

Įrenginys turi nustatymų atstatymo į pradinę būseną pavojaus signalą. Jeigu įrenginį įjungus jo nustatymai neatstatyti į „0“ padėtį, įrenginys įjungs pavojaus signalą ir išjungs išvestį, kad įjungimo metu žmogus nepasijaustų nepatogiai dėl netikėto šoko. Kai operatorius atstato nustatymą į „0“ padėtį, pavojaus signalas išjungiamas, tada galima pereiti prie kito žingsnio.

Automatinis laikmatis palengvina laiko kontroliavimą.

Pasitarkite su klientu ir parinkite grožio procedūros sritį, kad galėtumėte nustatyti tinkamą grožio procedūros programą (arba parinkite grožio procedūrų programą iš skyrelio „Elektrodų išdėstymo schema pagal grožio procedūrų programas“), išsamiai aprašykite kliento situaciją ir grožio procedūrų poreikius, kad būtų atskaitos taškas tolesniam gydymui ir būtų galima palyginti grožio procedūrų rezultatus.

Parinkę kūno vietą, kuriai bus atliekamos grožio procedūros, tą vietą dešimt minučių veikite garu, tada nuo penkių iki dešimties minučių ją masažuokite su atitinkamu kremu arba aliejumi, kad kliento raumenys jaustųsi patogiai ir atsipalaiduotų.

Po masažo švariai nuvalykite odą.

Vienodai ištepkite riebalus skaidančia medžiaga ir ant laidžiojo elektrodų paviršiaus užtepkite laidaus gelio. Pagal elektrodų išdėstymo brėžinį panaudokite elastinį diržą ir prispauskite laidų elektrodų paviršių prie odos.

Dar kartą patikrinkite, ar elektrodai išdėstyti reikiamose vietose, ar gerai pritvirtintas diržas ir laidus elektrodų paviršius liečiasi prie odos.

Patikrinkite, ar visi išvesties mygtukai atstatyti į „0“ padėtį, tada įjunkite pagrindinį jungiklį.

Parinkite grožio procedūros programą: pagal pasirinktą grožio procedūros programą įjunkite vieną iš programų P1-P8.

Nustatykite tinkamą srovės išvesties intensyvumą (stiprumą) ir greitį (dažnį): priklausomai nuo kiekvieno raumenų taško reakcijos reguliuokite su srovės intensyvumo reguliavimo ratuku ir nustatykite greitą, vidutinį arba lėtą veikimą.

Nustatykite grožio procedūros trukmę: numatytasis įrenginio veikimo laikas yra trisdešimt minučių; nustatykite reikiamą trukmę padidinimo arba sumažinimo mygtuku.

  • Kosmetologija Aprašymai
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Danutė
  • 4 puslapiai (1858 žodžiai)
  • Kosmetologijos aprašymai
  • Microsoft Word 55 KB
  • Figūros tobulinimo įrankis
    10 - 6 balsai (-ų)
Figūros tobulinimo įrankis. (2015 m. Spalio 28 d.). http://www.mokslobaze.lt/figuros-tobulinimo-irankis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 03:39