Filmas emigrantai


Filmas ,,Emigrantai”. Filosofinė interpretacija. Darbo tikslas – filosofiškai išnagrinėti. Informacija apie filmą. Režisierius Justinas Krisiūnas. Aktoriai Dovilė Butėnaitė  Karolis. Trumpas filmo aprašymas. Kino filmas „Emigrantai“ yra tarsi protestas prieš tai. Monikos sesuo Ugnė. Filmo filosofinės problemos ir jų išvados. Likti ar iškeliauti? 2 Šeimos ir mylimųjų žmonių palikimas Lietuvoje. Atsakymai/ išvados. Emigruojant yra savi. Antroji emigravimo problema yra ar verta iškeliaut ir palikt savo mylimuosius. Išvykus į svetimą šalį bus sunku palikt artimuosius.


Emigruojant yra savi pliusai ir minusai , kuriuos galime įžvelgt J.Krisiūno filme "Emigrantai". Filme pateikiama dažno piliečio norinčio iškeliaut gyvent i svetimą šalį problema: emigruot ar palisikt?

Antroji emigravimo problema yra: ar verta iškeliaut ir palikt savo mylimuosius?Atskirimas mylimujų yra sunkus gyvenimo iššūkis, kai žinai , kad tarp tavęs ir tau artimo žmogaus bus didelis atstumas ir tu nieko negali pakeisti žmogus morališlai palūžta.Geras pavzdys yra mergaite vardu iš filmo "Emigrantai" , kuri buvo priversta dėl susikloščiusiu aplinkybių emigruot į kitą šalį ir palikt savo mylimajį.Manau būtent tai yra sunkiausia , nes.

Išvykus į svetimą šalį bus sunku palikt artimuosius, draugus bei pažįstamus gimtinėj, tačiau manau , kad emigruot ir palikt mylimuosius kažkuriam laikui verta, nes kai atsiranda proga link geresnio finansiškai gyvenimo reik rizikuot ir keliaut, o ne pergyvent , kad kažkas atsitiks , jei ištiesų stiprūs santykiai , jokie kilometrai nebus problema, būtent todėl reik rizikuot ir keliauti link geresnio.

  • Kinas Skaidrės
  • MS PowerPoint 989 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (403 žodžiai)
  • Henrikas
  • Filmas emigrantai
    10 - 2 balsai (-ų)
Filmas emigrantai. (2016 m. Balandžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmas-emigrantai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 01:18
×