Filmas rašinys


Rasinys apie filma. Rasinys apie draugyste. Anglu rasinys apie filma. Draugyste rasinys. Rasinys apie kina. Rasiniai apie filmus. Rasinys apie filmus. 10kl . rasinys apie draugyste. Rasinys kino filmas. Matelis po to kai jie pavirto medziais filmas.

Filmas „prieš parskrendant į žemę” yra nufilmuotas lietuvos ligoninės palatoje, skirtoje vaikams, sergantiems leukemija. Tai, visų pirma ir svarbiausia, yra filmas apie vaikus ir jų nepaprastą sugebėjimą įveikti tai, kas mums, suaugusiems, atrodo neįveikiama, jų sugebėjimą tiesiog gyventi, nuolat nenustygstant vietoje ir žaidžiant. Lašelinėms ir vamzdeliams kyšant iš jų kūnų, visi šie drąsūs vaikai bėgioja aplink, sutelkdami dėmesį ties tuo, ką jie tuo metu daro. Visgi viena mama įvardina savo jausmus: viena vertus, ji patenkinta, matydama, kad ligoninė jos sūnaus nebeslegia, kita vertus, kai ji mąsto apie tai, kad jis galėtų gyventi kitokį gyvenimą, gyvenimą ne ligoninėje, jai liūdna, jog sūnus su savo likimu susitaiko taip lengvai. Bet mes neišeiname iš ligoninės, filmo pasaulis lieka jos viduje. Retsykiais mes matome trumpus, greitus vaizdus, kuriuose ligoninės pastatas yra įamžintas iš išorės, besikeičiančias spalvas, besikeičiančius metų laikus. Tačiau viduje laikas nesikeičia, keičiasi tik savijauta, kintanti tarp vilties, liūdesio ir laimės. Ir fizinė būklė – esi sveikas arba sergi. Arūnas matelis, kuris šioje situacijoje buvo atsidūręs ir kaip tėvas , akivaizdu, su vaikais yra užmezgęs itin artimą, šiltą ryšį. Jis yra šalia, filmuoja, kai vaikai žaidžia, valgo pietus, žiūri televiziją. Jis kalba su jais apie draugystę, meilę, vaistus ir visus kitus dalykus. Jis užduota jiems klausimus, pavyzdžiui: „kuo norėtum tapti, kai užaugsi? “.
  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (363 žodžiai)
  • Mokykla
  • Zitacka
  • Filmas rašinys
    10 - 3 balsai (-ų)
Filmas rašinys. (2012 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmas-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 16:28
×