Filmas Tiltas ir Jėzaus atpirkimo istorija


Tiltas filmas. Tiltas filmas analize.

Filmas „Tiltas“ ir „Jėzaus atpirkimo istorija“. Kaip pasireiškia artimo meilė? Kuo panaši ir kuo skiriasi meilė Dievui ir tėvynei? Ar mylėdamas gali sulaužyti priesaiką ir išduoti save, kitą? Kodėl žmonės kartais išduoda kitus, save patį? Parašykite, koks yra artimo meilės principas Šv. Rašte. Atsakymai.

Filme buvo rodomas tėčio ir jo sūnaus gyvenimas, tėtis dirbo geležinkelininko darbą ir su sūnumi turėjo labai stiprų ryšį. Tėtis atsivėdė sūnų į darbą, Lado pamatė, kad traukinys atvyksta per anksti,todėl jis nusprendė pakeisti bėgių kryptį rankiniu būdų, tai padaręs jis pasiaukojo dėl daugybės žmonių gyvybių, atidavė savąją, kad išsaugotų kitas gyvybes. Jėzus visą savo gyvenimą stengėsi dėl kitų žmonių gerovės, jiems padėjo, dėl jų aukojosi norėdamas ne sau naudos, bet padaryti žmonėms geresnį gyvenimą. Pasiaukojo dėl kitų žmonių, bet tie patys žmonės jį ir pasmėrkė miriop. Mirė Jėzus dėl žmonių gėrovės, norėdamas, jog jie gyventų geriau, nei gyvena dabar. Galime atrasti panašumų filme „Tiltas“ ir Jėzaus istorijoje, nes abiejuose atvejuose ir Jėzus, ir Lado pasiaukojo dėl kitų žmonių atiduodami savąsias gyvybes, o tai padaryti galėtų tik tikintis žmogus, tikintis, jog jo darbas padarė žmonių gyvenimą geresni.

  • Tikyba Uždavinys
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2014 m.
  • 1 puslapis (535 žodžiai)
  • Mykolas
  • Filmas Tiltas ir Jėzaus atpirkimo istorija
    10 - 4 balsai (-ų)
Filmas Tiltas ir Jėzaus atpirkimo istorija. (2014 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmas-tiltas-ir-jezaus-atpirkimo-istorija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 15:30
×