Filmavimas verslo planas


Santrauka. Įmones aprašymas. Bendra informacija apie įmone. Įmonių veikla ir produktai. Veiklos rezultatai. Projekto aprašymas. Projekto idėja. Investicijų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Marketingo planas. Tikslinės rinkos. Valdymas ir personalas. Savininkas ir vadovas. Personalas. Finansų planas. Pajamų prognozė. Sąnaudų prognozė. Priedai finansinai skaičiavimai.

Šiais laikais norint nufilmuoti vietoves iš aukštai yra naudojami sraigtasparniai, o tai labai daug kainuoja. Tai tobulėjant elektronikos technologijoms yra daug pigesnis ir paprastesni būdas tapati darbą atlikti naudojant modernių Quadcopter‘į. Jis yra pigesnis, paprastesnis ir mažesnis dėl to jis tampa labai patogus kalnų žvalgyboje ar kitose vietovėse kur sraigtasparniui būtu neįmanoma patekti. Taigi matant labai dideles perspektyvas Quadcopter‘ių srityje sugalvota įkurti įmone UAB „Different view“ kuri specializuotųsi jų gamyboje ir jų pritaikymo filmavimo ir fotografavimo srityje.

UAB „Different view“ gamina Quadcoper‘ius pagal pateikta užsakymą. Pilnai paruošia filmavimo ar fotografavimo darbams. Įdiegia reikalinga programine įrangą. Taip pat įmone teikia Quadracopteriu techniniu ir programiniu gedimu remontą.

Šiuo metų yra sudarinėjami ir apskaičiuojami galimi veiklos rezultatai. Tikimasi pradėti nuo mažos įmonės, nes Quadai yra pakankamai mažai žinomi pagal jų pritaikymą ir reikia juos reklamuoti ir demonstruoti. Tai į įmones planus įeina produkcijos reklamavimas ir pristatinėjimas visokiose mokslinėse parodose ir netik. Projektuojami įvairiu tipu Quadai pagal jų galingumą, paskirti ir prieinamumą visiems.

Tobulėjant technologijoms Lietuvoje ir norint palengvinti fotografavimą ir filmavimą iš oro, pravartu pradėti naudoti pigesne įranga nei sraigtasparnius ar modelinius orlaivius su vidaus degimo varikliais. Mąstant apie tobulesni rytojų buvo sugalvota naudoti elektronika. Ji neteršia gamtos ir yra pakankamai pigi ir prieinama visiems. Remontas pigus, ir jos naudojimas gali pasirodyti sudėtingas, bet realiai tai yra tas pats kas važiuoti dviračiu, išmokęs nepamirši. Tai būtu Quadrakopteriu pritaikymas kasdieniame žiniasklaidos, fotografų, policijos, kariuomenes ar kitos organizacijos kurios atlieka žvalgyba ar apžvalga iš oro.

Quadcopter – tai daugiamotoris sraigtasparnis. Gamyba bus vykdoma pavieniams įmones sumodeliuotams Quadams, bet pagrindine idėja yra kurti Quadus pagal užsakymą. Dėl to planuojama pirkti 3D spausdintuvus. Kurie padės kurti unikalius Quadus. Tai padės įgyvendinti užsakovo norus paprasčiau ir greičiau. Visos dalys bus perkamos ir visas surinkimas vyks įmones patalpose, tam bus samdomi darbuotojai. Jų pagrindinis darbas bus surinkti ir paruošti Quadus skraidymams. Į tai įeina Quado korpuso spausdinimas, jo surinkimas, programines įrangos įdiegimas ir jo testavimas. Planuojama puse investiciniu lėšų padengti pasiėmus ilgalaikę banko paskola.

  • Microsoft Word 607 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2018 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vitas
  • Filmavimas verslo planas
    10 - 4 balsai (-ų)
Filmavimas verslo planas. (2015 m. Spalio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmavimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 09:19
×