Filmo analizė Amelija iš Monmartro


Amelija is monmartro recenzija. Amelija iš monmartro aprašymas. Amelija is monmartro filmo recanzija. Amelija is monmartro personazai. Filmo amelija recenzija. Filmo amelija analize.

„Amelija iš Monmartro“.

XXI amžiuje filmų pasirinkimas iš tiesų yra labai didelis. Sukuriama tiek filmų, kad visus juos pažiūrėti būtų tiesiog neįmanoma fiziškai. Tačiau mane labiausiai domina romantinės - psichologinės dramos, filmai, nagrinėjantys šių laikų problemas arba turintys išskirtinį siužetą. Todėl filmą „Amelija iš Monmartro“ pasirinkau todėl, kad sudomino išskirtinis siužetas, o išskirtinis jis tuo, jog priešingai nei daugelis kitų kičinių filmų, turi gan keistą romantiniam filmui pagrindinę idėją: visas gyvenimas susideda iš smulkmenų, kurios čia labai sureikšminamos, taip pat „Amelija iš Monmartro“ galima vadinti ir ode gėriui, nes būtent gėrio skleidimas yra šio filmo varomoji galia. Filmas dvelkia gerumu, tyrumu, jame pilna nepiktų pokštų vardan gėrio, kartais netgi ironijos bei šiek tiek erotikos, pasiaukojimo dėl kitų, pasimatymai skiriami labai rafinuotai, o įvairios smulkmenos, į kurias dažnas nekreiptų dėmesio, čia atlieka ypatingą vaidmenį.

  • Microsoft Word 165 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (3243 žodžiai)
  • Milda
  • Filmo analizė Amelija iš Monmartro
    10 - 2 balsai (-ų)
Filmo analizė Amelija iš Monmartro. (2013 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-analize-amelija-is-monmartro.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 27 d. 11:34
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo