Filmo analizė Eksperimentas


Filmas eksperimentas analize. Eksperimentas filmas analize. Islikimo eksperimentas problemos. Filmo eksperimentas analize. Filmo eksperimentas abalize. Eksperimentas filmo analize. Islikimo eksperimentas analize. Eksperimentas analize.

Filmo ,,Eksperimentas” analizė.

,,Eksperimentas“ tai sukrečiantis ir daug apmąstymų sukeliantis filmas, kuris buvo sukurtas remiantis realiais Stanfordo eksperimento, vykusio JAV, elementais. Faktas, kad filme rodomas eksperimentas yra paremtas tikrais faktais, sukėlė daug emocijų ir nuostabą. Šiame darbe bandysime apžvelgti keletą aspektų, būdingų minėtam filmui: eksperimento tikslą, kuo remiantis buvo vykdomas dalyvių suskirstymas į grupeles, kokie psichologiniai reiškiniai atsiskleidė eksperimento metu, kodėl eksperimentas turėjo būti nutrauktas ir kokiose situacijose realiame gyvenime galime įžvelgti santykius, kurie yra panašūs į pademonstruotus filme.

Žmogų visuomet domino dar nežinomi dalykai, neatrastos tiesos. Vis didesnį susidomėjimą kėlė pats žmogus, kaip individas, jo biologiniai, psichologiniai bei socialiniai procesai bei būsenos. Remdamiesi šia nuomone manome, jog vienas svarbiausių eksperimento tikslų buvo žmogaus psichologogijos reiškinių tyrinėjimas.

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (932 žodžiai)
  • Viktorija
  • Filmo analizė Eksperimentas
    10 - 2 balsai (-ų)
Filmo analizė Eksperimentas. (2014 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-analize-eksperimentas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 07:30
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo