Filmo analizė Karo dievas


Dievu karai filmas. Filmo liuteris aprasymas. Karo+dievas+filmas+filmai.in. Karo dievas paremtas tikrais faktais. Filmo liuteris recenzija. Karo dievas filmas.

Įvadas. Karo dievas (lord of war). Išvados. Literatūra.

Aš pasirinkau filmą Lord Of War (Karo dievas). Jis sukurtas 2005 metais, tai puikus Andrew Niccolas darbas. Man labai patiko šio filmo siužetas, bei garso takelis. Aš visada domėjausi karais Azijoje ir Afrikoje (kaip patys žmonės yra nuskurdę ir nesugeba apsiginti). Šiame filme mane užkerėjo Nikolo Cage`o vaidyba, bei realistiškumas. Juk tai filmas paremtas tikrais faktais (dievuinu tokius). Šis filmas yra apie patį didžiausią ginklų perpadavinėtoja Jurijų Orlova. Kuris sugebėdavo tonas ginklų perplukdyti iki Afrikos krantų nesučiupamas Interpolo apsaugos darbuotojų. Tad bandysiu išanalizuoti ir pabandyti sudominti jus šiuo filmu. Gal rasiu per daug pliusų, nei minusų, nes tai man labai patinkantis filmas. Metascore kritikai šiam filmui davė 62 taškus iš 100, tai yra gana daug. O IMDB.COM vartotojai 7.7 balus iš 10, šios svetainės duomenimis, tai patenka į labai gerų filmų kategorija.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1788 žodžiai)
  • Aivaras
  • Filmo analizė Karo dievas
    9 - 2 balsai (-ų)
Filmo analizė Karo dievas. (2012 m. Gruodžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-analize-karo-dievas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 23:33
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo