Filmo analizė Tik neišsipildžiusi meilė gali būti romantiška


Filmo analizė Tik neišsipildžiusi meilė gali būti romantiška.

“Tik neišsipildžiusi meilė gali būti romantiška“ – be abejonės, tai frazė, kuri puikiai apibūdina vieno kontraversiškiausių mūsų laikų režisieriaus Woody Alleno filmą „Viki Kristina Barselona“. Tai 2008m. išleistas, vienas pelningiausių, smagiausių ir erotiškiausių šio kino veterano iš Niujorko filmų. Po gana ilgo nesekmių ruožo, dėl kurio režisierius jau buvo prarandąs savo gerą vardą, ši intelektuali komedija yra tarsi atgaiva akims ir valiūkiškoms sieloms. Nuo pat filmo išleidimo troškau jį pamatyti,vien dėl artimų sielai veikėjų personažų ir filmo tematikos, tačiau ilgą laiką vis tai atidėliodavau. Manau tam turėjo įtakos šiek tiek neigiama mano nuomonė apie patį režisierių, nes iki tol nebuvau mačiusi nei vienos iš jo juostų, o neigiamos nuomonės teko girdėti nemažai.Tačiau nusprendusi pagaliau pažiūrėti šį filmą, su dideliu smalsumu pasitikau jau pirmąją šios intelektualios komedijos minutę.

Nuo pat pradžių buvau prikaustyta prie ekrano. Pirma kas filme mane pasitiko buvo ne vaizdas, o muzika. Muzika buvo pats pirmas dalykas, kuris sudomino, nes jau iš jos stiliaus buvo galima suprasti, kad tai netradicinis filmas. Muzika puikiai nuteikė filmo pradžiai. Kataloniško stiliaus baladžių, atliekamų gitara ritmai, puikiai papildė pasirodžiusį vaizdą. Dvi amerikietės, atkeliavusios į karščiu alsuojančią Barseloną dar nenutuokia, kokie nuotykiai laukia jų.

  • Kinas Analizė
  • Microsoft Word 60 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (907 žodžiai)
  • Ieva
  • Filmo analizė Tik neišsipildžiusi meilė gali būti romantiška
    10 - 7 balsai (-ų)
Filmo analizė Tik neišsipildžiusi meilė gali būti romantiška. (2015 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-analize-tik-neissipildziusi-meile-gali-buti-romantiska.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:33
×