Filmo analizė


Filmų analizes. Trylika lemtingu dienu. Rasinys apie istorinius filmus. Filmo analizes. Filmu analize. Trylika lemtingu dienu analize. Rašiniai apie istorinius filmus. Istorinio filmo recenzija. Filmas trylika. Filmo trylika analize.

Filmo "trylika lemtingu dienu" filmo analize, politiniais aspektais. Politika kiekvieno iš mūsų gyvenime užima svarbią vietą. Tai nėra nereikšmingas veiksnys kasdieniniame gyvenime. „politika ― tai bendro žmonių gyvenimo visuomenėje organizavimo ir nuolatinio reguliavimo veikla“. Su šia veikla yra susiję valstybei svarbūs valdymo organai, pati valdžia, partijos ir daugelis kitų valstybinių institucijų susijusių su šalies valdymu. Yra sakoma, jog daugiausia problemų kyla dėl valdžios. Būtent valdžios siekimas, noras plėsti savo valstybės teritoriją, parodyti savo įtaką pasaulyje, būti geriausiems, galingausiems, skelbti savo šalies idealogiją, turtų siekimas priveda valstybes prie nesantaikos, konfliktų, karų. Vienus konfliktus mėginta spręsti pasinaudojant ginklais, jėga tokius kaip pirmasis ir antrasis pasauliniai karai, kitus mėginta spręsti praliejant kuo mažiau kraujo, ar net nepraliejant jo, nepanaudojant karinės amunicijos. Vienas iš tokių istorinių įvykių, kai kilo susirėmimas tarp valstybių, kai buvo stengiamasi parodyti savo galią, tačiau pralieti kuo mažiau kraujo vadinamas šaltuoju karu. Būtent apie šį karą yra pasakajoma mano pasirinktame rodžerio donaldsono filme „trylika lemtingų dienų“ („thirteen days“).

Politika kiekvieno iš mūsų gyvenime užima svarbią vietą. politika Æ tai bendro žmonių gyvenimo visuomenėje organizavimo ir nuolatinio reguliavimo veikla [1 http://lt. Wikipedia. Org/wiki/politika].

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (962 žodžiai)
  • Indre
  • Filmo analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Filmo analizė. (2011 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 25 d. 23:45
×
98 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo