Filmo aprašymas Šeima rizikos visuomenėje


Vytauto didžiojo universitetas. Trumpas kino filmo siužeto pristatymas. patiriami sunkumai šeimoje. Socialinio darbo pagalbos proceso strategija. Vidinės šeimos stiprybės ir išoriniai trukdžiai.


Gyvenimo sąlygos kokiomis augo Džanetė, dvi jos seserys ir brolis buvo sunkios. Be mokyklos, namuose, kurie labiau primena laužo krūvą, nei gyvenamąsias patalpas, be vandentiekio, dujų ir šildymo, o kas svarbiausia maisto, visada būdavo tuščias šaldytuvas. Džanetė būdama savarankiška, bet dar nedidelė pati ėjo gaminti maisto. Stipriai nusidegino kairę pilvo pusę. Vaikais niekas nesirūpino, jie patys turėjo išlikti. Džanetė suprasdama, kad jie alkani ir niekas nieko nedaro, pati prašydavo tėčio pinigų. Vėliau ėmėsi dirbti ir išlaikyti šeimą.

Tėtis Reksas gautus/ uždirbtus pinigus pragerdavo bare. Dažnai kraustydavosi, nes jis bėgdavo nuo kreditorių į kitą valstiją. Jam nesisekdavo įsitvirtinti naujame darbe. Dažnai Reksas grįždavo namo girtas. Apimtas įsiučio smurtaudavo prieš vaikų mamą, o po sekundės jie vėl susitaikydavo. Vaikai viską išgyveno kartu, stebėdami tėvų elgesį.

Džanetė, antroji dukra šeimoje, kai paaugo rūpindavosi savo seserimis ir broliu. Jai tekdavo didelė atsakomybė. Laikui bėgant vaikai vienas po kito palikdavo šeimą. Slapta taupydavosi pinigus ir pabėgdavo. Jie nenorėjo likti šeimoje, pasirinkdavo sekti savo svajones. Džanetė jau buvo susitaupiusi reikiamą sumą, vieną dieną atsidarė savo slaptą stalčių o ten buvo viskas išdraskyta ir tuščia nebelikę jokių pinigų. Ji suprato, kad tai padarė tėtis. Filmo eigoje galima susidaryti nuomonę, kad Džanetė buvo mylimiausia tėčio dukra. Jis nenorėjo jos paleisti.

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1061 žodžiai)
  • Universitetas
  • Egidija
  • Filmo aprašymas Šeima rizikos visuomenėje
    10 - 3 balsai (-ų)
Filmo aprašymas Šeima rizikos visuomenėje. (2017 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-aprasymas-seima-rizikos-visuomeneje.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 19 d. 11:43
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema