Filmo Babies analizė


Filmo Babies analizė.


Dauguma žmonių didelę gyvenimo dalį skiria savo atžaloms. Jais rūpinasi, ugdo ir padeda formuoti jų gyvavimo suvokimą. Žinoma, šiuos veiksnius paveikia aplinka ir vyraujanti kultųra. Šie aspektai atsispindi režisieriaus Tomo Balmeso filme „Kūdikiai“. Siužetą sudaro keturių naujagimių, iš įvairių pasaulio kampelių, istorijos. Kiekvienas kūdikis gimsta skirtingoje kultūroje, kuri parodo, kaip paprasti kasdieniški papročiai gali turėti įtakos vaiko tobulėjimui bei vystymuisi. Kūdikiai yra Ponijao iš Opuwo, Namibijos, Mari iš Tokijo, Japonijos, Bayar iš Bayanchandmachi, Mongolijos ir Hattie iš San Francisco, Kalifornijojos. Pažiūrėjus šį filmą, kyla klausimas, kokią svarbą naujagimių gyvenime turi šeimos gyvenimo būsena, aplinka bei kultūra?

Du kūdikiai yra iš neturtingųjų pasaulio dalių ir du iš turtingųjų. Jie atrodo vienodai laimingi ir sveiki. Japonijos ir Amerikos kūdikiams taikoma nuostabi kūdikių lavinimo strategija, kad jie galėtų pradėti šliaužti, judėti, elgtis savarankiškai kuo greičiau, tuo tarpu Namibijos ir Mongolijos kūdikiai auga prastesnėmis gyvenimo sąlygomis. Aš neturiu jokių argumentų prieš kūdikių jogos pamokas, bet niekada nesu mačiusi sveiko kūdikio, kuris natūraliai negalėjo susitvarkyti su nerimą keliančiomis pozicijomis ir prarasti progresą. Afrikos kūdikis Ponijao gyvena dykumų šešėliuose, apsuptas žemės paviršiaus, kuris, tiesiogine šio žodžio prasme, yra jo namai. Tačiau tai vis tiek leidžia vystytis jo žmogiškajai sampratai ir suvokimui.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (1211 žodžiai)
  • Kolegija
  • Danielius45
  • Filmo Babies analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Filmo Babies analizė. (2019 m. Balandžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-babies-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 21:54
×
108 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo