Filmo Dievų miškas analizė


Filmo Dievų miškas analizė Įžanga. Dėstymas (filmo analizėFilmas faktais. Išvados. Literatūros sąrašas.


Mūsų eros XX. a. siaubas nusiinešęs milijonus gyvybių. Reiškinys pakeitęs iki tol buvusį supratimą apie žiaurumą ir tai ką žmogus gali padaryti kitam žmogui. Istorinis mazgas, kurio paslaptis bandoma išaiškinti iki šiol. Vieno mūsų tautiečio patyrimas nusėdęs popieriuje galima sakyti yra tų dienų kronika. Galima sakyti Antrojo pasaulinio karo lagerio žiaurumų perteikimo ikona.

II pasaulinio Karo pradžia paprastai laikoma 1939 m. rugsėjo 1 d., kai Trečiasis Reichas užpuolė Lenkiją. Pasidalinus ją pusiau komunistine Rusija naciai iškart pradėjo naujų žemių apstatymą ir pavertima lageriu. Pasak legendos toje vietoje seniau buvo labai gražus miškas. Žmonės čia atvykdavo pailsėti su šeimomis. Vietiniai tą mišką pramynė Dievų mišku.

Į buvusį kurortą prie Baltijos jūros buvo atvežta vokiečių kareivių ir keli šimtai belaisvių. Pastarieji kirto medžius, lygino žemę, vertė kelmus. Vėliau iš turėtų žaliavų toje vietoje išaugo didelis bendrabučių kompleksas. Mūriniai ir mediniai pasatai buvo apjuosti aukšta elektrine tvora, ties keikvienu kampu stebėjimo postų bokštelis.

Nacistinės Vokietijos laikais stovyklos buvo dažnas dalykas ir tik kai kurios iš jų išliko puikiai žinomos iki šių dienų. Kalba eina apie koncentracijos stovyklas. Į jas buvo vežami pasmerkti žmonės. Nusikaltėliai, karo belaisviai, sistemai nenaudingi, išprusę ir mastantys žmonės. Neciams nereikėjo, kad kažkas už juos mastytų, tad koncentracijos stovyklos tapo puiki išeitis.

  • Microsoft Word 156 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (857 žodžiai)
  • Universitetas
  • Giedrius
  • Filmo Dievų miškas analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Filmo Dievų miškas analizė. (2017 m. Lapkričio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-dievu-miskas-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 03 d. 10:15
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo