Filmo Eksperimentas siužeto analizė


Meninio filmo “Eksperimentas”analizė. Šiandieninėje visuomenėje yra pastebima socialinio vaidmens įtaka žmogaus elgesiui ir vertybėms. Asmenybės samprata. Asmenybė – tai periodiškai pasikartojančių tarpasmeninių situacijų paternas (schema. Asmenybės bruožai. Atvirumas naujovėms (būdingas intelektualiems. Socialinio vaidmens įtaka žmogui. Žmogaus vystymasis vyksta visuomenėje. Filmo “ Eksperimentas” analizė. Eksperimentas“ tai sukrečiantis ir daug apmąstymų sukeliantis filmas. Filmo siužetas. Filmo siužetas kupinas. Aplinkos poveikis asmenybės bruožams. Atliekant šį eksperimentą buvo atskleista. Išvados. Taigi, apibendrinant šį filmą galime daryti išvadą.

Filmo siužetas kupinas patyčių, valdžios demonstravimo bei nepaklusnumo. Prižiūrėtojai įtikinamai įsikūnija į tikrų negailestingų kalėjimo prižiūrėtojų vaidmenį, kad net ėmė elgtis sadistiškai. Eksperimentą buvo norima nutraukti kalinių noru, nes jis peržengė visas ribas. Prižiūrėtojų veiksmai tapo visiškai nebe etiški, imta piknaudžiauti valdžia. Dėja, eksperimentas buvo nutrauktas tik vėliau. Sąlygoms tapus nebevaldomoms, vieniems sadistiškai ėmus piknaudžiauti savo galia, o kitiems nebeturintiems iš ko rinktis, kaip tik, sukilus prieš prižiūrėtojus, eksperimentas buvo nutrauktas.

Atliekant šį eksperimentą buvo atskleista, kaip normalios psichikos žmogų gali paveikti aplinka, naujas vaidmuo, valdžios pojūtis. Filme atsiskleidė nemažai psichologinių reiškinių: Agresija Nuasmeninimas, kai netenkama savo nuomonės. Lyderystė, kuri akivaizdžiai buvo matoma ir kalinių ir prižiūrėtojų grupėse.

Taigi, apibendrinant šį filmą galime daryti išvadą, jog žmonių charakterio sąvybės priklauso ne vien nuo auklėjimo, ar vertybių, įsitikinimų.

  • MS PowerPoint 1516 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (412 žodžiai)
  • G-uste
  • Filmo Eksperimentas siužeto analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Filmo Eksperimentas siužeto analizė. (2015 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-eksperimentas-siuzeto-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 11:49
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo