Filmo Gyvuneliu kapines recenzija


Filmas gyvuneliu kapines. Kapines filmas. Gyvuneliu kapines knyga. Gyvuneliu kapines filmas. Knyga naminių gyvūnėlių kapinės.

Recenzija filmo „Naminių gyvunėlių kapinės“. Merės Lambertės filmas „Naminių gyvūnėlių kapinės“, remiantis Stiveno Kingo siaubo romanu, paliko neišdildomą įspūdį. Neveltui Stivenas Kingas yra vienas iš garsiausių siaubo literatūros ir fantastikos kūrėjų, tad filmai paremti jo knygomis negali likti nepastebėti ir neįvertinti.

Kingas visuomet būna patenkintas savo kūrinių ekranizavimu, net jei siužetas ir labai skiriasi nuo knygos. Filmas „Naminių gyvūnėlių kapinės“ nesulaukė rašytojo kritikos, galbūt todėl, jog ir pats filme suvaidino nedidelę rolę.

Filmo siužetas mane suintrigavo nuo pat pradžių, kai daktaras Luisas (aktorius Deilas Midkifas) su šeima persikrausto gyventi tankaus ir didingo miško pakraštyje, šalia greitkelio. Nuo supynių nukritusi dukra (aktorė Bleizė Berdahlė) pastebi siaurą takelį vedantį į mišką. Kaimynas Judas Krandalas (aktorius Fredas Gvynas) pasako, jog takelis veda į greitkelyje žuvusių naminų gyvūnėlių kapines ir pažada kitą dieną juos ten nuvesti.

Įtikinama aktorių vaidyba žiūrovus įtraukia į filmo veiksmą ir verčia išgyventi visus aktorius užliejančius jausmus. Staiga iš už medžio išlindęs šeimos katinas Čiorčas priverčia krūptelėti iš išgąsčio, o Elioto Goldenthalio muzika prideda tik dar daugiau baimės.

Į Luiso ligoninę atveža merdėjantį žmogų. Jį partrenkė sunkvežimis. Žmogus žino Luiso vardą, tačiau nepasakęs iš kur, miršta. Mirusiojo dvasia aplanko daktarą miegantį.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2016 m.
  • 1 puslapis (366 žodžiai)
  • Greta
  • Filmo Gyvuneliu kapines recenzija
    10 - 1 balsai (-ų)
Filmo Gyvuneliu kapines recenzija. (2011 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-gyvuneliu-kapines-recenzija.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 20:13
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo