Filmo „Meilutė“ aprašymo pristatymas


Meilutė (PreciousFilmo „Meilutė“ aprašymas. Kokios yra sociologijos problemos, kurias įžvelgiau filme? Kaip sprendžiamos šios problemos? Ar egzistuoja šios problemos Lietuvoje? Išprievartavimo statistika 2017m. Faktas. Kaip šios problemos sprendžiamos Lietuvoje? Ką aš daryčiau kitaip? Įspūdis apie filmą. Šaltiniai.


Fizinė ir seksualinė prievarta Paauglių pastojimas Patyčios šeimoje ir mokymosi įstaigoje Smurtas namuose Emocinė prievarta.

Socialinė darbuotoja bando kalbėtis su Meilute, stengiasi, jog ji atsivertu. Didelę pažangą padarė mokytoja, kuri mažais žingsniais leido Meilutei atsiskleisti kaip asmenybei, skatino nebijoti, netylėti ir leido suprasti, jog ji yra mylima. Patyrusiai smurtą priemė ją į savo namus su gimusiu 3-ių dienų kūdikiu. Mokytoja surado jai kur apsistoti, neleido likti su vaiku gatvėje. Draugės, kurias sutiko atėjusi mokytis, jos visada buvo šalia jos. Jos tarsi padėjo Meilutei nepasiduoti, nelinkti į depresiją ar galvoti apie savižudybę. Su jomis ji tarsi pradėjo šypsotis. Draugai irgi svarbi gyvenimo dalis vienišam žmogui.

Mano manimu šios problemos yra labai dažnos ir egzistuoja Lietuvoje. Dauguma paauglių ir ne tik patyria psichologinį, emocinį smurtą. Taip pat patyčias dėl įvairių dalykų pvz: antsvoris, socialiniai sluoksniai, rasės skirtumas ir t.t. Dažnai galime matyti, išgirsti per televizija, socialinius tinklus, laikraščius apie tėvų smurtą prieš savo vaikus, rečiau apie išprievartavimą, tačiau šie atvejai tampa vis dažnesni, jog nepilnametės yra išprievartaujamos.

28 metų dainininkė Lady Gaga taip pat buvo patyrusi siaubingą išgyvenimą. Jai buvo tik 19-iolika, kuomet ją išprievartavo 20-metu vyresnis prodiuseris.

  • MS PowerPoint 400 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (946 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovilė
  • Filmo „Meilutė“ aprašymo pristatymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Filmo „Meilutė“ aprašymo pristatymas. (2019 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-meilute-aprasymo-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 12 d. 12:48
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo