Filmo „Meilutė“ pristatymas


Filmas ,,meilutė". Savarankiškas darbas. Panevėžys. Filmo ,,Meilutė" aprašymas Kokios atskleidžiamos problemos filme. Filmo ,,Meilutė" aprašymas. Veiksmas vyksta Harleme, skurdžiame tamsiaodžių rajone. Problemos filme ,,Meilutė". Patyčios šeimoje ir mokykloje Smurtas namuose Fizinė ir seksualinė prievarta Vaiko nepriežiūra Emocinė prievarta. Ar šios problemos egzistuoja Lietuvoje? Mano manymu, taip šios problemos egzistuoja ir Lietuvoje. Kaip šios problemos sprendžiamos Lietuvoje? Patyčios mokykloje ir namuose mokykloje patyčios sprendžiamos tiesiog padarant renginį skatinanti vaikus nesityčioti. Vaiko nepriežiūra ši problema pasiekia dauguma tuos vaikus. Asmeninė nuomonė apie filmą. Šis filmas iš ties yra labai sunkus. Literatūros sąrašas.


Filmo ,,Meilutė" aprašymas; Kokios atskleidžiamos problemos filme ,,Meilutė"; Ar šios problemos egzistuoja Lietuvoje; Kaip šios problemos sprendžiama Lietuvoje; Asmeninė nuomonė apie filmą; Literatūros sąrašas.

Patyčios šeimoje ir mokykloje Smurtas namuose Fizinė ir seksualinė prievarta Vaiko nepriežiūra Emocinė prievarta.

Mano manymu, taip šios problemos egzistuoja ir Lietuvoje, tiek smurtas namuose, patyčios mokykloje ar namuose, vaiko nepriežiūra ir pan. Ne viena ir ne du kartus girdime, kaip per televizijos laidą ,,žinios" praneša jog šeimoje sumuštas vaikas atvežtas į ligoninę, mokykloje girdime, kaip dauguma vaikų tyčiojasi iš nepasiturinčių bendraklasių ir ne tik, socialiniuose tinklapiuose taip pat galime pastebėti patyčias.  .

Patyčios mokykloje ir namuose: mokykloje patyčios sprendžiamos tiesiog padarant renginį skatinanti vaikus nesityčioti, bet ar tai paliečia vaikus, ir jie supranta, kad patyčios yra blogai. Namuose patyčios sprendžiamos įvairiai, jei sesuo ir broliu nesutarę tai tėvai imasi kažkokių priemonių, kad vaikai to nedarytu. Smurtas namuose: šią problemą sunku net paaiškinti, tėvai net nesupranta, kad smurtu prieš vaiką nieko neišspręs. Manau Lietuvoje smurtas yra gan dažna problema, o kaip ją spręsti ar nespręsti renkasi jau kiekvienas savaip. Fizinė ir seksualinė prievarta: gaila pripažinti tačiau net ir Lietuvoje pasitaiko tokių situacijų, kai tėvai išnaudoja vaikus ir naudoja seksualinę privartą.

  • MS PowerPoint 68 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (569 žodžiai)
  • Kolegija
  • Liveta
  • Filmo „Meilutė“ pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Filmo „Meilutė“ pristatymas . (2018 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-meilute-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 23:41
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo