Filmo “Nugalėti AIDS“ refleksija


Filmo “Nugalėti AIDS“ refleksija.

Dokumentiniame filme „Nugalėti AIDS“ vaizduojama moterų kova su žiauria liga – AIDS, jų ryžtą ir norą padėti ne tik sau, bet ir kitiems.

Pagrindinė šio filmo herojė yra socialinė daruotoja Rose – atsidavusi, empatiška, nuoširdi, drąsi bei labai mylinti savo pacientes. Rose yra žmogus, turintis didelės motyvacijos padėti kitiems. Pagrindinis dalykas jai yra žmogaus vertės pripažinimas: „ Nugalėti ŽIV yra būtent tai: pasakyti, žiūrėk, gyvenimas turi vertę. Apsaugokim ją.“ – sako Rose.

Rose labai rūpinasi savo moterimis, bendrauja su jomis, domisi jomis. Ji nekalba neigiamai, visuomet šypsosi, iš jos jaučiamas tik malonus bendravimas, jokių įžeidžiančių, negatyvių frazių.

Dar prieš atvykstant Rose, sergančios moterys buvo nusivilusios viskuo: jų požiūris į gyvenimą buvo neigiamas, joms nieko nerūpėjo, jos nenorėjo saugotis, galvodavo, kad jei susirgo, tai saugotis nebereikia, o jei nuo jų kažkas užsikrės – tai jau nebe jų problema.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (484 žodžiai)
  • Jūratė
  • Filmo “Nugalėti AIDS“ refleksija
    10 - 3 balsai (-ų)
Filmo “Nugalėti AIDS“ refleksija. (2013 m. Gruodžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-nugaleti-aids-refleksija.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 29 d. 04:03
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo