Filmo “Nuostabi malonė” recenzija


Filmo “Nuostabi malonė” recenzija.

Aš manau kad filme buvo pavaizduoti faktai gana tiksliai bent jau taip kad -žiūrovai suprastų kas tuo laikotarpiu vyko, kokios buvo to meto problemos ir kas bei kaip kovojo, kad tos problemos išnyktu.

William Wilberforce‘as gimė 1759 metais rugpjūčio 24 dieną. ir mirė 1833 metais liepos 29 diena. jis buvo politikas ir kovos pries vergija lyderis.wibeforsas pradėjo politinę karjerą 1780 m., o vėliau tapo nepriklausomu parlamento nariu, atstovaudamas Jorkšyrui (1784–1812 metais.). 1785 metais jis tapo evangeliku, tad pasikeitė jo gyvenimo budas ir atsirado didelis reformų siekis nes willberforasas tikejo,kad bažnycios atgimimas ir kiekvieno krikscionio laikymasis kartu padetu sukurti harmoningą ir moralinę visuomenę. Taip pat Jis siekė pakelti religijos statusa viešajame ir privačiame gyvenime.Tokiu tikslu balandį 1797 metais jis paskelbe “A Practical View of the Prevailing Religious System of Professed Christians in the Higher and Middle Classes of This Country Contrasted With Real Christianity” kurį rašė nuo 1793metų. Nors filme apie jo tikejimą nėra rodoma labai daug, bet parodomasjo atsiverimas ir noras is pradziu tapt dvasininku, velieu tas noras dingsta ir wilberforce’as atiduoda visą savo laiką ir jėgas dėl vergų prekybos panaikinimo.

  • Kinas Esė
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (691 žodžiai)
  • Baekhyun
  • Filmo “Nuostabi malonė” recenzija
    10 - 5 balsai (-ų)
Filmo “Nuostabi malonė” recenzija. (2014 m. Rugsėjo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-nuostabi-malone-recenzija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 07:40
×