Filmo recenzija American beauty Amerikos grožybės


American beauty “ Amerikos grožybės ”. Socialio darbo pagalbos proceso etapai. Etiniai principai.

Iš pradžių žiūrint filmą atrodo, jog šeima tvarkinga, gyvena dideliame name su visais patogumais, abu tėvai sėkmingai dirbantys, o dukra lanko mokyklą. Tačiau tokią laimingo gyvenimo iliuzija nutraukia šeimoje prasidėja kivirčai , balso kėlimas, necenzūrinių žodžių vartojimas, atsiradusi vienatvė, šeimos narių trūkumų ir ydų nepriėmimas, išverčia aikštėn niekingą perfekcionistinį siekį atrodyti nepriekaištingai , kuris yra priešprieša tikriems ir nuoširdiems žmonių santykiams.

Šeimoje ryškiai vaizduojami tėvo, mamos ir dukters santykiai, patiriami sunkumai ir jų pasekmės. Tėvas- Lesteris yra apleidęs dukrą, jau kelios savaitės kaip jie nesišneka. Lesterį yra užplūdusi rutina, jam dingus laimė, nebejaučia meilės žmonai-Kerolin. Apie dukrą Lesteris galvoja, kad ji tipiška paauglė, savimi nepasitikinti, nežinanti ko nori, pikta. Pats laiko save nevykėliu ir galvoja kad ir jos taip mano. Šeimoje dažnai vyksta barniai, nes abu tėvai patiria stresą darbe, kyla nesutarimai. Lesterį nori atleisti, o Kerolin nesiseka parduoti. Prie viso šito prisideda ir nepatinkinti seksualiniai poreikiai.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (596 žodžiai)
  • Mokykla
  • Edvinas
  • Filmo recenzija American beauty Amerikos grožybės
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Filmo recenzija American beauty Amerikos grožybės. (2015 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-recenzija-american-beauty-amerikos-grozybes.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 14 d. 20:22
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo