Filmo recenzija Ekskursantė


Rasinys apie filma ekskursante. Ekskursantė turinys. Ekskursante rasinys.

„Ekskursantė“ – jautrus, emociškai sukrečiantis Andriaus Juzėno filmas apie sunkų lietuvių gyvenimą karo ir pokario metais Lietuvoje. Filme vaidino žinomi lietuvių aktoriai – N. Savičenko , A. Gintautaitė, S. Uždavinys, A. Paulavičius, D. Meškauskas ir kt. Sunku nuslėpti ovacijas ir rusų kino elitui, ir tokiems puikiems aktoriams kaip Igorj Savočkin, Raisa Riazanova, Dmitrij Gotsdiner, Sergej Garmaš. Bendromis jėgomis jie sukūrė nuostabų, prisiminti Lietuvos praeitį priverčiantį filmą.

„ Ekskursantė“ pabėga iš tremtinių vagono vykstančio į Sibirą, kurios motina miršta tragiškos kelionės eigoje. Po šio kraupaus įvykio mergaitei tenka įveikti penkis tūkstančius kilometrų link savo gimtojo krašto. Ji susipažįsta, susidraugauja ir atsisveikina su daugybe jai pagalbos ranką ištiesiančių žmonių, kurie padeda suteikti jai pastogę, pakeičia tapatybę ir taip stumteli mergaitę tikslo link.

Filmo pabaiga labai jautri, netikėta ir prasminga – tūkstančius kilometrų iveikusi ir atradusi vidinę ramybę Marija sėdi ant tvoros savo namuose ir delnuose pilsto pupas. Ji jau nebe maža mergaitė, o tvirta, subrendusi asmenybė su skaudžia patirtimi.

  • Kinas Recenzija
  • Microsoft Word 11 KB
  • 2016 m.
  • 1 puslapis (222 žodžiai)
  • Monika
  • Filmo recenzija Ekskursantė
    10 - 3 balsai (-ų)
Filmo recenzija Ekskursantė. (2014 m. Balandžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-recenzija-ekskursante.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:11
×