Filmo recenzija Skubėk mylėti


Recenzija apie filma. Skubėk mylėti filmas. Filmas skubėk mylėti. Filmo recenzija pavyzdys. Filmo recenzijos pavyzdys. Skubek myleti aprasymas. Filmų recenzijos. Skubek myleti knyga. Skubėk mylėti recenzija. Recenzijos pavyzdys.

Mūsų meilė, kaip vėjas, jos nematai, bet jauti“. Tai paskutiniai nuskambėję žodžiai Adam Shankman 2002 metais režisuotame romantiniame filme ,,Skubėk mylėti“. Adam Shankman gimė 1966 m. Tai įvairiapusiška asmenybė. Jis ne tik režisierius, bet ir prodiuseris, aktorius choreografas, šokėjas. Šį 1h 35 min. trunkantį filmą, pastatė remiantis to paties pavadinimo Nicholas Sparks knyga. Dviejų jaunų žmonių istorija prasideda intriguojančiai, tačiau ne taip, kaip mes tikimės perskaitę pavadinimą. Veiksmo užuomazga iškyla, kai mokyklos pažiba Landonas iškrėtęs piktą pokštą buvo priverstas suvaidinti mokyklos spektaklyje pagrindinį vaidmenį su tylene, nemadingai besirengiančia, visų be pagrindo nemėgiama ir skaudžią paslaptį turinčia Jamie. Veiksmo eigoje mergina Landoną buvo įspėjusi, kad jis jos neįsimylėtų. Vaikinas tik nusijuokė išgirdęs tokius žodžius, deja, pats nesuprato, kaip ji jam tapo svarbiausia gyvenime. Filmo kulminacija –tai netikėta pabaiga. Jamie miršta nuo leukemijos. Po jos mirties Landonas pradeda vertinti gyvenimą. Jis pasikeičia, tampa žmogišku.

,,mūsų meilė, kaip vėjas, jos nematai, bet jauti . Tai paskutiniai nuskambėję žodžiai adam shankman 2002 metais režisuotame romantiniame filme ,,skubėk mylėti . Adam shankman gimė 1966 m. Tai įvairiapusiška asmenybė. Šį 1h 35 min.

Dviejų jaunų žmonių istorija prasideda intriguojančiai, tačiau ne taip, kaip mes tikimės perskaitę pavadinimą. Jamie miršta nuo leukemijos. Jis pasikeičia, tampa žmogišku.

Filme dauguma epizodų parodoma per daug idealizuotai, manau, kad taip tikrovėje nebūtų. Pavyzdžiui, tikra meilė ateina savaime, o ne per vieną vaidinimo pasirodymą. Taip pat manau, kad daugumai žiūrovų gali nepatikti per didelis dievo išaukštinimas, o filme mergina kiekviename pokalbyje su landonu minėdavo jį.

žiūrint filmą tikimės kažko naujo, įdomaus ir nematyto o čia paliečiamos banalios gyvenimo temos, tokios kaip pirmoji meilė, draugystė, elgesys mokykloje, santykiai su šeima. Pagrindiniai aktoriai tik jamie ir landonas, taigi kai kuriems žiūrovams gali pasirodyti per mažai veiksmo.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (432 žodžiai)
  • Daiva
  • Filmo recenzija Skubėk mylėti
    9 - 1 balsai (-ų)
Filmo recenzija Skubėk mylėti. (2011 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-recenzija-skubek-myleti.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 27 d. 10:10
×
101 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo