Filmo recenzija Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje


Stebuklingi šihiros nuotykiai dvasių pasaulyje atsiliepimai. Tomo sojerio nuotykiai filmas.

Kitokia animacija. Filmo recenzija Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje.

Asmeniškai esu matęs daugybę animacinių filmų, tačiau tokio, kokį sukūrė Hayao Miyazaki dar neteko matyti. Jo kurtas anime stiliaus filmas „Spirited Away“ (lietuviškai „Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje“) išsiskiria tuo, kad yra pilnas spalvų, linksmų ir keistų personažų, kurie patinka vaikams, tačiau kartu ir turintis daug simbolių, kurie sudomintų ir vyresnio amžiaus žiūrovus. Šio filmo gerumą parodo ir tai, kad jis yra kol kas vienintelis anime laimėjęs „Oskarą“ ir daugiausiai uždirbęs filmas iki premjeros JAV.

Pagrindinė veikėja yra dešimties metų mergaitė Šihira. Važiuodama su tėvais ji aptinka keistą miestą. Iš pirmo žvilgsnio jame nėra nė gyvos dvasios, tačiau vėliau šeima suranda stalus apkrautus maisto. Kol tėvai ryja maistą kaip kiaulės, mergaitė vedama smalsumo bėga apžiūrėti miesto.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (486 žodžiai)
  • Lukas
  • Filmo recenzija Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Filmo recenzija Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje. (2015 m. Vasario 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-recenzija-stebuklingi-sihiros-nuotykiai-dvasiu-pasaulyje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 05:21
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo