Filmo refleksija Raselų mergaitė


Raselu dukra. Raselu dukra filmas analize.

Filmo "Raselų mergaitė" refleksija.

Pirmas ir pagrindinis stresorius parodomas šiame filme yra tas, jog pagrindinė herojė suserga leukemija. Tai labai sukrečia merginą ir pakeičia visą jos gyvenimą. Daktarai merginai praneši, jog jai reikalingas intensyvus gydymas, tačiau ji į tai nekreipia dėmesio. Užuojautos ji nusprendžia ieškoti savo tėvų namuose, kuriuose ji jau nesilankė ilgą laiką. Tačiau gryžusi namo ji apie savo ligą nuslepia nuo tėvų ir brolio teigdama, kad viskas yra gerai.

Merginai grįžus namo ji susiduria su dar vienu stipriu stresoriumi, tai kitoje gatvės pusėje gyvenančios Saros kaimynės Loreinos priešiškumas ir akivaidi neapykanta pagrindinės herojos atžvilgiu. Kaimynė Loreina vengia betkokio kontakto su Sara. Moteris jaučia nuoskaudą ir didelią neapykantą, nes dėl savo jauniausios duktės vis dar kaltina Sarą, ji niekad taip ir nesusitaikė su netektimi.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (517 žodžiai)
  • Dominyka
  • Filmo refleksija Raselų mergaitė
    10 - 4 balsai (-ų)
Filmo refleksija Raselų mergaitė. (2014 m. Rugsėjo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-refleksija-raselu-mergaite.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 21:35
×