Filmo ,,Skrydis‘‘ analizė


Kategorija Subkategorija. Rytas. 14 Suskamba žadintuvas ir mobilus telefonas. Vipas ateina į darbą. Nikolė išeina iš viešbučio ir įsėda į automobilį. Nikolė atvažiuoja pas Kipą. Lėktuvas pradeda judėti. Nikolė grįžta namo. Krenta dežutė ant grindų. Vipas prisistato keleiviams. Nikolė ruošiasi susileisti narkotikų. Antrasis pilotas pilotuoja lėktuvą. Lėktuvo kritimas. Vipas atsibunda ligoninėj. Pokalbis su ntsb. Vipas atgauna asmeninius daiktus. Vipas palatoje lieka vienas. Ligoninėje aplanko brolis. Vipas ligoninėje naktį prabunda. Planuoja išeiti iš savo palatos. Ligoninės laiptinėje. Vipas išleidžiamas iš ligoninės. Vipas atvyksta į tėvų sodybą. Vipas išvyksta į susitikimą. Vipas paliko staliuką ir nueina užsisakyti vienas pats. Vipas pradeda vartoti alkoholį. Vipas atvyksta pas Nikolę. Vipas vežasi Nikolę pas save. Atvažiuoja advokatas. Susitikimas su Aringtonu Karu. Hugas kalbasi su avia kompanijos taryba. Vipas geria namuose. Rytas Vipo namuose , kalbasi Vipas su Nikole. Vienos iš žuvusių stiuardesės laidotuvės. Vipas aplanko Nikolę naujame darbe. Nikolė ir Vipas AAK. Vipas nueina į ligoninę pas antrąjį lakūną. Susitikimas su paparaciais. Vipas ateina pas savo atstovą Čiarlį į namus. Čarlis Vipą palydi į viešbutį. Vipo pokalbis su advokatu. Vipas lieka vienas viešbučio kambaryje. Vipas įeina į kitą viešbučio kambarį. Rytas viešbutyje. Vipas sėdi posėdyje. Vipas tramdomas teisme. Piloto Vipo prisipažinimas , kad jis uždraudė lėktuve vartoti gėrimus keleiviams dėl galimo kratymo.


Vipas kalbasi su Margaret, tvirtina kad tą vakarą prieš skrydį išgėrė porą taurelių ir jeigu jos kas nors klaustu ji taip ir pasakytu.

Lakūnas vardina Vipui, kad jam sutraiškytos kojos ir jis gali nebevaikščioti ir nebebus daugiau lakūnu, jis sako jog ta diena buvo pasmerkta, kai Vipas įėjęs į kabiną trenkė džinu.

Vipas prašo Čiarlio pagyventi pas jį iki teismo posėdžio. Čiarlis sutinka, bet įspėja, kad po jo stogu šis negalės gerti nė lašo.

Čarlis Vipą palydi į viešbutį.

Tai paskutinė naktis prieš teismą.

Vipas susitinka su advokatu.Advokatas paruošė jam krūvą klausymų, kuriuos gali jam užduoti teisme ir duota Vipui juos persiskaityti. Čarlis ir Vipas susitaria susitikti 9h ryte papusryčiauti, o po to keliauti į posėdį.

Jame Vipas atranda spintelę, pilną alkoholio.Vipas atsuka vieną buteliuką, tačiau susilaiko ir padeda ant spintelės.

Vipas suklumpa ir atsigręžęs atgal pasiima buteliuką.

Teisininkės teigimas, jog tik 5 įgulos nariai galėjo prieiti prie gėrimų, tai kažkuris iš narių išgėrė degtinę.

  • Sociologija Analizė
  • Microsoft Word 32 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1689 žodžiai)
  • Simona
  • Filmo ,,Skrydis‘‘ analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Filmo ,,Skrydis‘‘ analizė. (2016 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-skrydis-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 07:21
×