Filmo „Solistas“ analizės pristatymas


Filmas „Solistas“. Savarankiškas darbas. G the. Filmo aprašymas. Natanielis nuo ankstyvos išsiskyrė muzikiniais gabumais. Benamystė. Benamystė – tai viena iš socialinės atskirties formų. Filme Natanielis patenka į psichiatrinė ligoninė pasibaigus gydymui. Šizofrenija. Šizofrenija - tai lėtinė psichikos liga. Šizofrenijos paplitimas pasaulyje. Filme šią problemą. Benamystė Lietuvoje. Lietuvoje benamystės problematika iškilo tik po šalies nepriklausomybės atkūrimo. Pagrindinės priežastys benamystės Alkoholizmas Nedarbas. Šizofrenija Lietuvoje. Šizofrenija Lietuvoje, kaip ir kitose šalyse. Kokį įspūdį man paliko filmas. Šis filmas man patiko. Pažiūrėjusi filmą aš susimąsčiau. Informacijos šaltiniai.


G the 1. Filmo aprašymas 2. Socialinės problemos, kurios atskleidžiamos filme ir jų sprendimas 2.1. Benamystė 2.2. Šizofrenija 3. Filmo socialinių problemų sprendimas Lietuvoje ir ką aš daryčiau kitaip 3.1 Benamystė 3.2 Šizofrenija 4. Kokį įspūdį man paliko filmas 5. Informacijos šaltiniai.

Filme Natanielis patenka į psichiatrinė ligoninė pasibaigus gydymui, bet jo neišgydo. Vaikinas netenka gyvenamosios vietos ir ji išmeta iš mokyklos, jam belieka tik tai gatvė. Žurnalistas Styvas bando sugrąžinti Natanielių į normalų gyvenimą ir jis sutinka, bet atsiranda viena problema kai tik Natanelius gauna būtą. Vėl pradeda progresuoti jo liga ir grįžta atgal į gatvę, tai parodo, jog Nataneliaus problema buvo bandyta išspręsti, bet nesėkmingai. Todėl šiame filme ši socialinė problema nebuvo išspręsta.

Filme šią problemą bandė išspręsti uždarant Natanieliu į psichiatrinę ligoninę kur jis buvo gydomas ir bandoma gražinti į visuominę kol jam dar labiau nepablogejo. Ir kai gydytojai galvojo kad jisai pilnai išgyjo. Natanielius nebegirdejo balsų, bet jis nebeturejo namų, buvo išmestas iš mokyklos. Per savo sugrąžinimą į visuomenę balsai sugrįžo, tai parodo, kad jo pilnai neišgydė ir daktarai klydo manydami kitaip.

Lietuvoje benamystės problematika iškilo tik po šalies nepriklausomybės atkūrimo.

  • MS PowerPoint 765 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (652 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karina
  • Filmo „Solistas“ analizės pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Filmo „Solistas“ analizės pristatymas. (2018 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-solistas-analizes-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 20:15
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo