Filmo „Sovietų pasaka“ recenzija


Sovietu pasaka aprasymas. Sovietine pasaka filmo recenzija.

Filmo „Sovietų pasaka“ recenzija.

(„The Soviet Story“) (2008m.) filmas su ironišku pavadinimu „Sovietų pasaka“ buvo sukurtas Latvių režisieriaus Edvino Snorės ir žinoma iškarto uždraustas Rusijoje. Atviri žudynių kadrai, kankinimo nuotraukos, buldozerių ir suvytusių, perdžiūvusių lavonų stumdymas į duobes, priverstinės tremtys, kankinimai, tardymai. Visa tai buvo realybė, kurią galima išvysti filme, ko nėra jokiose istorijos vadovėliuose, ir kas galutinai pakeis mūsų mastymą ir požiūri į tai, kas vyko SSRS 20-ame amžiuje.

Filmas prasideda trumpu pasakojimu apie antrąjį pasaulinį karą, kuomet naciai žudė civilius, tačiau filmas buvo toli gražu ne apie tai. „Surištos rankos, taiklus šūvis į kaklą, griuvimas į masinį kapą“. Šiuos žmones nužudė ne naciai. Juos nužudė Sovietai. Tačiau šie prisiminai buvo ištrinti iš istorijos.

1917 metais komunistai užėmė valdžią. Komunizmo idėja buvo graži- darna ir lygybė, tačiau tie kurie priešinosi- buvo nužudyti. Mirė apie 10 mln. žmonių. 1932 metų rugsėjo 11-ąją Stalinas parašė savo sąjungininkui Kaganovičiui, jog padėtis Ukrainoje yra labai bloga, ir jeigu jie nieko nesiims Ukrainą gali prarasti. Po poros susitikimų, jie sukūrė klaikų planą- Ukrainiečių išnaikinimas 1932-1933. Iš ukrainiečių buvo atimtos visiškai visos maisto atsargos, paskutiniai grūdai.

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2015 m.
  • 3 puslapiai (1116 žodžiai)
  • Viltė
  • Filmo „Sovietų pasaka“ recenzija
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Filmo „Sovietų pasaka“ recenzija. (2015 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-sovietu-pasaka-recenzija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 07:47
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo