Filmo „Steve Jobs“ recenzija


Kokias kompetencijas / savybes ugdysite. Pasirinkto Filmo pavadinimas. Perskaitytos knygos pagrindinė mintis ar idėja. PERSKAITYTOS KNYGOS metodas ar ugdymo modelis , kurį jūs panaudojote. Filmo herojaus verslumo kompetencijų analizė. Kompetencijų ugdymo planas.


„Steve Jobs“ filmas nukelia į skaitmeninės revoliucijos užkulisius ir vaizduoja pagrindinio veikėjo Steve portretą, kuris šios revoliucijos centre. Filmo siužetas susideda iš trijų pagrindinių produktų pristatymų visuomenei, pabaigiamas devyniasdešimtaisiais iMac išleidimu. Filme atskleidžiama su kokiomis problemomis susidūrė asmeninių kompiuterių inovatorius ir Apple Inc. bendraįkūrėjas Steve Jobs veiksmui vykstant prieš pat svarbių produktų pristatymus. Taip pat gilinamasi į tokio sėkmingo žmogaus kaip Steve sudėtingus santykius su kitais darbuotojais ir jo dukra. Tik netekus darbo Apple įmonėje jis su dukra atstatė savo santykius ir tapo artimesni, dukros Lizos jaunystėje jis net nenorėjo pripažinti, jog ji jo dukra. Net iki nakties prieš vieną pristatymą Jobs vis darė įvairius pakeitimus, kad viskas būtų tobula jo akimis, jį apsėdo kiekviena detalė, todėl jį galima vadinti perfekcionistu. Steve taip pat labai rūpėjo produkto dizainas, jis net lygino jį su kitų asmeninių kompiuterių dizainu sakydamas, jog jo kompiuterio dizainas geresnis. Filme puikiai perteikiama, kad Jobs buvo karštakošis, atkaklus perfekcionistas, kam buvo ypatingai svarbi kiekviena Apple produktų detalė.

PERSKAITYTOS KNYGOS pagrindinė mintis ar idėja, kurią jūs supratote, kas jus nustebino, (5-8 sakiniais apibūdinkite ją)

Šios knygos tematika – viskas kas nutinka yra nusverta visiško atsitiktinumo koeficiento.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1213 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vismantė
  • Filmo „Steve Jobs“ recenzija
    10 - 2 balsai (-ų)
Filmo „Steve Jobs“ recenzija. (2020 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-steve-jobs-recenzija.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 03 d. 18:51
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo