Filmo „Tomboy“ analizė


Filmas „Tomboy“. Sociologija savarankiškas darbas. Panevėžys. „TOMBOY“- tai 2011 m. prancūzų filmas. „Tomboy “ lietuviškas vertimas "Padauža„ arba "Berniokė„. Šis filmas apie mergaite Laura, kuri stengiasi tapatintis į vyriškąją lytį. Socialinė problema filme. Lyčių tapatybės sutrikimas(transseksualumas)- vaikai. Šios problemos egzistavimas Lietuvoje ir jos sprendimas. Transseksualumas Lietuvoje yra itin mažai žinomas ir pažįstamas reiškinys. Mano nuomonė apie šios problemos sprendimą. Transseksualumas yra sudėtingas medicininis ir psichosocialinis sutrikimas. Lietuvoje žmonės bijo. Mano nuomonė apie filmą. Atvirai pasakius, maniau, kad šis filmas bus eilinė drama apie nelaimingus žmones.


„TOMBOY“- tai 2011 m. prancūzų filmas. „Tomboy “ lietuviškas vertimas: "Padauža„ arba "Berniokė„.

Lietuvoje žmonės bijo kitokių, todėl dažniausiai juos smerkia, tyčiojasi ar tiesiog engia. Tačiau aš manau, kad reikėtu žmonėms daugiau tolerantiškumo, supratimo. Jau darželyje reikia pradėti labiau vaikus mokyti tolerantiškumo ir pagarbos kitokiam. Mes patys turime suprasti, kad būti kitokiam nėra liga, nereikia tokių žmonių ignoruoti, kaip tik reikia juos palaikyti. Tada tikrai sumažėtu patyčių ir savižudybių skaičius. Todėl kiekvienas pradėkime nuo savęs ir nebijokim kitokių, padėkime, kad ir jiems čia gyventi butu saugu ir gera.

Atvirai pasakius, maniau, kad šis filmas bus eilinė drama apie nelaimingus žmones. Tačiau „TOMBOY“ filmas kitoks, jis „nepagražintas“, toks natūralus, tarsi aktoriai būtu visą tai patiria realiame gyvenime, aktoriai labai gerai įsijautė į filmą ir savo veikėjus, ypač pagrindinė mergaitė. Mane šis filmas įtraukė jau nuo pat pirmos minutės, aš jį vertinu labai gerai. Nesigailiu jį žiūrėjusi ir tikrai rekomenduoju visiems jį pažiūrėti. Mano manymu šį filmą turėtu rodyti mokyklose ir skatinti būti tolerantiškiems kitokiems.

  • MS PowerPoint 1873 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 8 puslapiai (529 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raminta
  • Filmo „Tomboy“ analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Filmo „Tomboy“ analizė. (2017 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-tomboy-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 22 d. 00:25
×