Filmo žanrai matematikoje


Projektas “Labiausiai mėgstamas filmo žanras”. Tikslas Apklausus mokinius, koks filmų žanras patinka. Darbo eiga. Terminai. Filmų žanras nusako filmo pasakojimo būdo elementų panašumus Romantiniai filmai – filmo žanras. Stulpelinė diagrama. Skritulinė diagrama. Filmai tarsi veidrodis. Siaubo filmai. G. Jankausko teigimu, yra seniai nustatyta. Romantiniai filmai. Tai meilės istorijos, kur daugiausiai dėmesys skiriamas “širdies reikalams“ – koncentruojamasi į aistrą. Komedija. Tai yra dramaturgijos ir kino žanras. Istoriniai filmai. Tai tokie filmai, kuriuose režisierius sausus istorinius faktus perteikia vaizdžiai ir įdomiai. Filmai, kuriuose dažniausiai yra futuristiniais elementai. Fantastiniai filmai. Nuotykių filmai (vesternas). Tai filmas, kuriame veiksmo scenos vaizduojamos priimtinai didesnei auditorijai. Šaltiniai.

Tikslas: Apklausus mokinius, koks filmų žanras patinka, pasidomėti kaip tai įtakoja žmogaus charakterį.

Darbo eiga: mes apklausėme 29 mokinius, koks filmo žanras jiems yra labiausiai mėgstamas. Surinkus duomenis surašėme į dažnių lentelę ir padarėme diagramas. Vėliau pasidomėjome apie kiekvieną filmo žanrą ir asmenybės charakteristiką.

G. Jankausko teigimu, yra seniai nustatyta, kad siaubo siužetai turi ir terapinį poveikį. „Tai galimybė, išgyvenus svetimas siaubo istorijas, kažkaip pašalinti dalį didelio savo paties psichologinio streso“. Išvada: Žmonės žiūri šiuos filmus norėdami atsikratyti streso.

Filmai, kuriuose dažniausiai yra futuristiniais elementai, tokie kaip erdvėlaiviai, robotai, kiborgai, kelionės tarpgalaktinėse erdvėse bei kitos technologijos. Išvada: Žmonės, kurie mėgsta šiuos filmus turi lakią vaizduotę.

  • Matematika Skaidrės
  • MS PowerPoint 807 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (533 žodžiai)
  • Neringa
  • Filmo žanrai matematikoje
    10 - 10 balsai (-ų)
Filmo žanrai matematikoje. (2015 m. Rugsėjo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmo-zanrai-matematikoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:01
×