Filmų analizės


„Skafandras ir drugelis“ - filmas apie gyvenimo prasmę. Filmas ,,Klasė‘‘. Filmas ,,Įsikūnijimas‘‘. Filmas ,,Juno‘‘. Straipsnis. Medicinos etikos specialistai kūdikių žudymas niekuo nesiskiria nuo aborto.

Tai yra vienas iš įdomiausių filmu, kuriuos man teko matyti. Jame atsispindi viskas : gyvenimas, jo mums metami iššūkiai, meilė šeimai, siekiai ir tikslai. Taip pat yra puikiai parodomas gyvybės trapumas. Filmas paremtas jausmais, išgyvenimais. Kiekvienas iš mūsų galime atsidurti tokioje situacijoje, ir ši istorija, tai puikus pavyzdys kaip reikia nepalūžti ir toliau kabintis į gyvenimą.

Remiantis žiniomis, galiu teigti, kad šiam žmogui buvo puiki galimybė visko atsisakyti ir tiesiog pasitraukti iš gyvenimo. Jis galėjo pasinaudoti eutanazija ir pasirinkti mirti, tačiau šis žmogus buvo iš tų , kurie nenuleidžia rankų ir siekia savo tikslų.

Tai filmas kuris yra paremtas turbūt skaudžiausiais mokyklos laikų išgyvenimais. Patyčiomis.

Jis privertė sugrįžti į mokyklos laikus ir prisiminti vaizdus, tokius kaip, kad koridoriuje vaikšto vienišas vaikas. Arba klasėje atsiradę lyderiai iš paprasčiau apsirengusių vaikų daro pajuokos objektą. Mąstant apie tai, staiga kyla mintis, kad gal ir aš kada slapčia pasijuokiau iš kito žmogaus. Bet tada ir vėl sugrįžtu prie savęs ir suprantu, kad jai aš būčiau tokioje situacijoje, kai kasdien iš manęs būtų daroma pajuoka, turbūt būčiau neištvėrus šio didelio spaudimo. Man sunku analizuoti šį filmą, nes mano šeimos narys buvo patekęs į šią skaudžią situaciją ir vienaip ar kitaip tai labai lietė ir mane. Būdama šalia, aš nepastebėjau kas vyksta. Vaikščiodama mokyklos koridoriais neatkreipiau dėmesio į stoviniuojantį vaiką, tol kol man neteko to iškęsti...

  • Pedagogika Analizė
  • Microsoft Word 18 KB
  • 2016 m.
  • 7 puslapiai (1404 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lenukas
  • Filmų analizės
    10 - 2 balsai (-ų)
Filmų analizės. (2013 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/filmu-analizes.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:20
×