Kas yra žmogus? Žmogiškosios prigimties aspektai

???

Sveiki per savaitę turiu parašyti ese "Kas yra žmogus? Žmogiškosios prigimties aspektai" ir net nežinau nuo ko pradėti.

KlausimaiFilosofijaLygis: Universitetas3 atsakymaiKlausimas atsakytas
Kovo 1 d. 12:41
Už kiekvieną geriausią atsakymą į lankytojo klausimą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Atsakymai (3)

Indrė

Gali rašyti apie žmogaus prigimtį. Tikriausiai ne vienas žmogus savo gyvenime nors kartą yra susimąstęs apie tai, kokia gi iš tikrųjų yra žmogaus prigimtis. Tai kelia labai daug sudėtingų klausimų, kurie netgi būna susiję su žmogaus gyvenimo prasme. Žmonės visais laikais ir visokiais būdais ieškojo atsakymo į pagrindinį gyvenimo klausimą: Kam mes gyvename ant žemės? Šis klausimas rūpi visiems. Galime prie jo pridurti ir kitus: Kas yra žmogus?Kodel mes sukurti? Koks mūsų gyvenimo tikslas? Šiuos klausimus ir plėtok savo ese.

Kovo 1 d. 20:40 Geriausias atsakymas
Aurimas

Pradėsiu nuo to, kad –žmogus dažnai negali suderinti pareigos ir asmeninės laimės, dėl to kyla vidiniai konfliktai. Tai gali palyginti būtent šiuos du dalykus. Toliau pabrėžk žmogaus prieštaringumą, kaip didžiausią kliūtį gyvenime, kuri trukdo judėti į priekį, rasti vidinę harmoniją ir būti laimingiems

Kovo 4 d. 13:32 Geriausias atsakymas
Dovilė

Kas yra žmogus? Žmogiškosios prigimties aspektai" 

Manau reikėtų pradėti nuo biblijos, kaip joje aprašomas žmogus. Vėliau galima remtis kūriniu, tarkim "Altorių šešėly" ir aprašyti pagrindinio veikėjo vieną iš prigimtinių aspektų tai meilę: meilę gamtai, moteriai.

Kovo 5 d. 10:52 Geriausias atsakymas
Šis klausimas jau atsakytas. Atsakykite į klausimus, kurie laukia atsakymo.
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo