Kiek kartų žmogus gyvena?

Žygimantas

Ar žmogus gyvena tik vieną kartą? Ar žmogus pateks po mirties į dangų, ar į pragarą? Ar iš vis nieko nenutiks?

Balandžio 2 d. 20:12
Išsamiai atsakykite į klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu. Visi atsakymai tikrinami administratoriaus.

Atsakymai (42)

Nezinau

Tokiu dalykų mano manymų niekas nežino. Mano atžvilgiu kai aš į tikejimus ir kitus dalykus netikiu, nesidomiu tai manau, kad  pragaras ir dangus yra tik mitas, kuri žmonės sugalvojo ir isisavino galvoje ir tuom tiki. Ir manau, kad taip žmogus tikrai gyvena viena karta... 

Balandžio 2 d. 22:26
Karolina

Manau , kad žmogus gyvena daug kartų , tiesiog kiekvieną kartą mes atgyjame vis kitokiame kūnę ir tiesiog to neprisimename. Tačiau galbūt tai netiesa ir mes keliaujame į dangų. 

Balandžio 2 d. 22:27
Meda

Vien šioje planetoje egzistuoja daugybė gyvybės formų - kūnų rūšių, o kur dar visos kitos planetos, pakelkit akis naktį į dangų... kiek ten yra.... žmogus galvoja kad jis vienas visatos centras kad kitur nieko nėra, tačiau tai net būtų nelogiška.

Žmogus tampa tuo ko jis siekia, o visata suteikia jam palankias salygas tikslams įgyvendinti. Jei žmogus nori būti malonus kitiems, rūpintis kitais, globoti kitus, jis patenka ten kur yra tokios salygos - kur visi vieni kitais rūpinasi. O jei norai yra kitokie vadinasi ir aplinka visai kitokia. Taigi tai nėra tikėjimo dalykas kur mes pateksime ir kiek kartų gyvensime. Tai yra tiesiog klausimas ką aš noriu su savo gyvenimu daryti? Kur aš einu? Kur aš noriu būti? Tokius klausimus reikia užduoti. O kur pateksi ir kiek kartų gyvensi tai sprendžiam ne mes ir tai bus rezultatas mūsų pasirinkimų šiame gyvenime. Gyvenimas tai yra kaip egzaminas.

Balandžio 2 d. 23:13
Alma

Žmogus gyvena tik vieną karta, bet jo siela gyvens visada. Pateksi ten žiūrint kaip tu elgsies gyvenime žemėje.

Balandžio 3 d. 10:57
Ausrine

Pagal mokslininkus istirta,kad  zmogus gali buti gyvenes ir seniau.

pagal kunigus ir tukinciuosius zmogus patenka i pomirtini gyvenima ,jei zmogus buvo padares daug nuodemiu patenka i pragara o jei ne tai i roju

Balandžio 3 d. 16:15
Alina

Mano nuomone, kiek zmoniu tiek nuomoniu

Balandžio 3 d. 18:09
Deividas

Vieni mano, kad žmogus gyvena vieną kartą, kiti galvoja kad du ir daugiau

Balandžio 3 d. 19:09
nezinau

Priklauso nuo tavo tikejimo,nes nieks zinoti negali.

Balandžio 3 d. 20:45
Ernestas

Gyveni tik viena karta, po to niekas nezino. Gyvenimas tau gali pasakyti viska, tik ne tai, kas bus po jo.

Balandžio 3 d. 20:48
Justina

Žmogus gyvena kelis gyvenimus, mirdami mes visada atgimsime kitame kūne, nesvarbu ar tai zmogaus ar gyvūno. Vistiek turime kelis gyvenimus ir juos nugyvensime

Balandžio 3 d. 22:32
Tomas

Manau, žmogus po mirties patiria reinkarnacija. Pažodžiui išvertus tai būtų „įsikūnijimas iš naujo“. Žmogus vėl pradeda gyvent, tačiau kita forma.

Balandžio 3 d. 23:45
emilija

Tokiu dalykų mano manymų niekas nežino. Mano atžvilgiu kai aš į tikejimus ir kitus dalykus netikiu, nesidomiu tai manau, kad pragaras ir dangus yra tik mitas, kuri žmonės sugalvojo ir isisavino galvoje ir tuom tiki. Ir manau, kad taip žmogus tikrai gyvena viena karta...

Balandžio 4 d. 00:52
Rita

viskas priklauso nuo tikėjimo. kiek žmogus gyvena ir ar yra pomirtinis gyvenimas, nėra nei patvirtinta, nei paneigta. 

Mano manymu, tikėti, kad žmogus gyvena kelis kartus (dabar ir po mirties), kai kuriems žmonėms yra būtinybė. 

Balandžio 4 d. 11:04
danilagaciunas

Vienintelė žmogaus kūno dalis, kuri neaprūpinama krauju – akies ragena. Deguonį ji gauna tiesiai iš oro.

Balandžio 4 d. 23:09
Jurgita

Manau kad reinkarnacija yra ne mitas, ir zmogus turi begale gyvenimu, hipnoterapeutai atlieka Regresines Hipnozes Terapija kuri gali atskleisti detales is praeitu gyvenimu.

Balandžio 5 d. 03:43
Marius

Neturime jokio pagrindo manyti, kad žmogus gyvena ne vieną kartą. Nėra įrodymų, o tik mitai. Manau, kad žmogus gyvena tik vienąkart ir ar tai gerai jau visai kitas klausimas.

Balandžio 5 d. 21:55
Karina

   Niekas nežino kas nutinka, kai mirštame, mes tik patys sužinosime, kai bus mūsų paskutinis iškvėpimas.

   Aš ,asmeniškai, noriu, kad būtų rojus. Vieta, kur vėl susitiksiu su savo mylimais žmonėmis, kuriuos esu praradusi, bet didesnė tikimybė, kad po mirties mes tiesiog dingstame.

Balandžio 6 d. 17:15
Rokas

Manau,kad daug kartų,bet viskas priklauso nuo tikėjimo

Balandžio 7 d. 11:21
Gabija

Žmogus gyvena tiik vieną kartą, bet jo siela ne.

Balandžio 7 d. 20:50
Renata

Labai geras klausimas. Mes tik vieną kartą gyvenime šitą mūsų gyvenimą, pavyzdžiui kaip moterys Silvia, o paskui galima būti ir vyru. Kūnas miršta, o siela ne ir siela neturiu neo moteriškos nei vyriškos giminės

Balandžio 8 d. 13:57
Vitalijus

Tai yra labai abstraktus klausimas. Aš manau, jog kūnas, kuris yra dabar, jis dings. Tačiau mūsų vidinis ego ir dvasia išliks ir gal būt persikels į kitą asmenį. Aš asmeniškai, netikiu pomirtiniu gyvenimu. Ir nelabai įsivaizduoju kaip tai turėtų vykti, tačiau jeigu tu tiki, pabandyk įsivaizduoti kaip tai vyksta. Ir tada manau bus aišku, kokią tiesą priimi tu.

Balandžio 9 d. 19:40
Dorota

Manau, kad žmogus gyvena tik vieną kartą. Kas nutinka po žmogaus mirties, nieks taip tiksliai atsakyti negali, tačiau esu linkusi prie tos versijos, kur žmogus po mirties patenka arba į dangų , arba į pragarą, o tai priklauso jau nuo žmogaus gyvenimo būdo. jeigu žmogus yra tikintis ir gyvena pagal visus 10 Dievų įsakymus, neabėjotinai, kad po mirties žmogus pateks į dangų. 

Balandžio 9 d. 20:04
Dalia

Žmogus gyvena vieną kartą, tačiau jo siela yra nemirtinga. Žmogaus gyvenimo trukmė ir gyvenimo kokybė yra vertinamos kartu, todėl labai svarbu, kaip žmogus nugyvena savo gyvenimą. Už savo žinias ir nuopelnus žmogus gali būti nemirtingas.

Balandžio 9 d. 23:12
Alma

Zmogus gyvena viena karta ,bet jo siela gyvens visada.

Balandžio 14 d. 16:39
Alma

Žmogus gyvena vieną kartą ,bet jo siela isliks gyva visada.

Balandžio 14 d. 16:41
Alma

Žmogus gyvena tik vieną kartą .Kad ir kaip butu gaila deja gyvenimas tik vienas .

Balandžio 14 d. 16:42
Adomas

Niekas ištikruju nežino,bet kiekvieno nuomone skirtinga. Mano nuomone, tai žmogus gyvena viena kartą ir patenka ar į dangu ar į pragarą.

Balandžio 16 d. 20:39
Domas

Aš tikiu jog gyvename kompiuterinėje simuliacijoje ir esame užsiloopine begalybę kartų.

Balandžio 17 d. 14:51
Gotaras

Niekas nežino kas nutinka, kai mirštame, mes tik patys sužinosime, kai bus mūsų paskutinis iškvėpimas.

Balandžio 30 d. 16:45
Tomas

Manau, kai mirštame, mes kitam gyvenime atsiverčiam į tam tikrą gyvūną.

Gegužės 16 d. 03:20
Anonymous

Neesu ateistas, bet ir kartu neesu krikščionių katalikas... Labiausiai tikiu moksliniais paaiškinimais, jog po mirties tiesiog tuštuma, tavo vidinis mąstymas panyra į tamsumą, tarsi į gilų miegą... O dėl kartų gyvenimo, tai čia daugelis tikėjimų įvairiai pristato. Pvz.: vieni tiki reinkarnacija, jog žmogaus siela persikūnija į kitą gyvą objektą, kiti tiki, jog to nebūna, keliaujama tiesiai į “dangų” arba “pragarą”, o treti tiki, jog duotas vienintelis šansas, kuo daugiau pasiekti. Tokia mano nuomonė

Gegužės 18 d. 17:59
Solveiga

Kai kurie žmonės ir mirties patalus pasiekia iš tikro negyvenę.

Gegužės 22 d. 19:03
ula

Manau, kad logiškiausias mirties paaiškinimas yra reinkarnacija. Netikiu, kad po mirties žmogus tiesiog ima ir baigiasi. Juk mirus žmogaus kūnas palengvėja keliolika gramų ir vieni mano, kad tai siela paliekanti žmogaus kūną. Jei tai tikrai siela, aš tikiu, kad ji persikelia į kitą kūną ir gyvena iš naujo.

Gegužės 22 d. 21:13
Martynas

Tokiu dalykų mano manymų niekas nežino. Mano atžvilgiu kai aš į tikejimus ir kitus dalykus netikiu, nesidomiu tai manau, kad pragaras ir dangus yra tik mitas, kuri žmonės sugalvojo ir isisavino galvoje ir tuom tiki. Ir manau, kad taip žmogus tikrai gyvena viena karta..

Birželio 3 d. 18:37
Martynas

Tokiu dalykų mano manymų niekas nežino. Mano atžvilgiu kai aš į tikejimus ir kitus dalykus netikiu, nesidomiu tai manau, kad pragaras ir dangus yra tik myth, kuri žmonės sugalvojo ir tiki savo galvoje. Ir manau, kad taip žmogus tikrai gyvena viena karta...

Birželio 3 d. 18:38
Urte

Žmogus gyvena tik viena karta, tažiau jei reinkarnacija tikrai yra tai siela ar esybė persikūnija ir gyvena naują gyvenimą.

Birželio 5 d. 14:24
Saimonas

Pirmiausia suprasime, kas yra gyvenimas. Tai periodas kur siela praleidžia fiziniame kūne nuo gimimo iki mirties, tai vadiname gyvenimu.Po to kai ateina laikas, siela išeina iš to fizikinio kūno į kitą kūna.

Hindu mitologija sako, kad pasaulyje yra 8,4 mln. rūšių, o tai patvirtino ir šiuolaikiniai mokslininkai.

Mes nežinome, kiek laiko mes čia buvome. Mes nežinome, kiek kartų mūsų siela gimė ir numire.

Tik tos apšviestos Sielos, kurios tapo viena su kūrybine galia (Dievas), gali žinoti, kiek kartų siela ėmėsi įvairių fizinių kūnų.

Taigi mes turime tiek daug gyvybių, kiek norime.
Tik tada, kai siela jaučia, kad gyveno pakankamai ir nori peržengti gimimo ir mirties ciklą ir pradeda ieškoti Dievo, prasideda kelionė pas Dievą.

Birželio 11 d. 15:39
Lukas

Zmogus gyvena tik viena karta ir po mirties nieko nenutiks yra irodyta mokslininku kad zmogus kiles is bezdziones

Birželio 17 d. 11:49
Ieva

Dulke gimei, dulke ir virsi. Niekur nekeliausim, jei reikia atsakyti moksliškai.

Rugsėjo 5 d. 15:40
Petras

Gyvena tik kartą po mirties keliauja į dangų arba regeneruoja I kazka

Rugsėjo 18 d. 21:05
Petras

Gyvena tik kartalllllll hshshs xnsiusbs bsushsbsh

Rugsėjo 18 d. 21:06
Augustas

Jeigu kas nors tiksliai nurodytų  ROJAUS ir PRAGARO koordinates - įtikėčiau, kad  JIE yra.

Spalio 20 d. 13:49

Parašykite atsakymą

Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

( el. paštu gausite dovanų kodą )

×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!