Filosofijos KTU špera


Filosofijos testai. Filosofijos testas. Filosofija ktu. Ktu filosofijos egzaminas. Speros ktu verslo planas namu darbas. Filosofijos speros. Ktu filosofija egzaminas. Ktu filosofijos testas. Filosofijos egzamino klausimai atsakymai. Filosofijos paruoštukė egzaminui ku.

Filosofija kaip metafizika. Filosofijos (f. ) objektas. Ikisokratikai apie būtį. Būties samprata nuo Sokrato iki Hėgelio. Filosofija (f. ) ir religija (r. ). Filosofija (f. ) ir mokslas (m. ). Būtis absoliučioji ir santykinė. Jutiminė ir racionalioji sąmonė. Būtis ir pasaulio vienybė. Sąmonė ir būtis. Sąmones sąvokos raida filosofijos istorijoje. Diskursyvine samone. Pazinimo teorijos nuo Sokratiku iki Aristotelio. Pazinimo teorijos nuo Dekarto iki Hiumo. Vertybes ir savokos mokslo pazinime. Klasikinė demokratija. Teisinė demokratija. Empyrinis ir teorinis pazinimas. Kanto pazinimo teorija. Paranormaliojo pažinimo prielaidos. Pažinimo subjektas ir objektas. Istorinės sąmonės sąlygos ir prielaidos. Religijos sąmonė. Mokslo teorijos funkcijos. Fetišistinė sąmonė. Menas ideologinis ir kūrybinis. Evoliucija, vystymasis ir progresas. Kultūra ir civilizacija. Evoliucija ir istorija: istorinio proceso modeliai.
  • Microsoft Word 41 KB
  • 2012 m.
  • 5 puslapiai (11293 žodžiai)
  • Universitetas
  • Gabrielė
  • Filosofijos KTU špera
    6 - 2 balsai (-ų)
Filosofijos KTU špera. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/filosofijos-ktu-spera.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 25 d. 22:23
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo