Filosofijos reikšmė šiuolaikinėje visuomenėje pristatymas


Lina garšvė 2016. Lina garšvė.

Šiaulių valstybinės kolegijos sveikatos priežiūros fakulteto reabilitacijos katedra. Anželika Bliumaitė. Filosofijos reikšmė šiuolaikinėje visuomenėje. Praktinės filosofijos savarankiškas darbas. Darbą vertino lekt. dr. Lina Garšvė. Šiauliai. Įvadas. Šioje esė bus keliamas filosofijos reikšmės šiuolaikinėje visuomenėje klausimas. Žmogaus mąstymas ir vertybės stato pamatą asmenybės tobulėjimui ir savo idealaus. Šioje pastraipoje rašoma, kad ugdant savarankišką asmenybę. Šiuolaikinė visuomenė yra susvetimėjusi. Tomo Metzingerio (2010). Šiais laikais jaunimas kuria savo filosofiją. Paaugliai trokšta būti. Išvados. Vis dėlto filosofija turi reikšmę šiuolaikinėje visuomenėje. Ačiū!


Šioje esė bus keliamas filosofijos reikšmės šiuolaikinėje visuomenėje klausimas. Esė paremta viena seniausiai atsiradusių filosofijos krypčių - idealizmu. Vienas iš pagrindinių idealizmo bruožų yra dėmesys individui. Kita filosofija - humanizmas. Humanizmas remiasi žmogiškumu ir lygybe bei teisybe. Tad ši esė susideda iš šių aspektų: dėmesio individui, žmogiškumo, lygybės ir teisingumo.

I. Žmogaus mąstymas ir vertybės stato pamatą asmenybės tobulėjimui ir savo idealaus ,,AŠ“ sukūrimui.

Šioje pastraipoje rašoma, kad ugdant savarankišką asmenybę, kaip idealistai, taip ir humanistai pabrėžia savarankišką žmogaus ir žinių sąveiką. Vienas svarbiausių aspektų savęs tobulėjimui yra vertybės. Kokias vertybes pasirinksime – tokiu žmogumi ir būsime. Kiekvienas žmogus yra individualus ir kiekvienas siekia būti idealus sau.

  • Filosofija Skaidrės
  • MS PowerPoint 42 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (346 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andželika
  • Filosofijos reikšmė šiuolaikinėje visuomenėje pristatymas
    10 - 7 balsai (-ų)
Filosofijos reikšmė šiuolaikinėje visuomenėje pristatymas. (2016 m. Birželio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/filosofijos-reiksme-siuolaikineje-visuomeneje-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 01:47
×