Filosofijos šaltiniai


Įvadas. Filosofijos atsiradimas. Filosofijos šaltiniai Filosofijos kildinimas iš nuostabos. Filosofijos šaltiniai Filosofijos kildinimas iš kančios. Filosofijos šaltiniai Filosofijos kildinimas iš abejonės. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Daugumoje filosofijos esme aptariančiuose rašinuose yra bandoma atsakyti į klausimą – Kas yra filosofija., bet tai gali atsakyti tik patys filosofai arba filosofai mokslininkai, nes pati atsakymo paieška jau yra filosofavimas.

Geriausias būdaas pradeti filosofuoti yra užduoti keletą filosofinių klausimų tokių kaip: Kokia gyvenimo prasmė? Kas mūsų laukia po mirties? Kaip turime gyventi? Šuos ir panašius klausimus žmonės kėlė visais laikais, visose pasaulio tautose ir kultūrose.

Pačių filosofinių klausimų nėra tiėk daug, bet istorija į mūsų užduotus klausimus pateikia daugybę skirtingų atsakymų. Yra kur kas lengviau užduoti filosofinį klausimą nei į tą klausimą atsakyti.

Ir šiandien žmogus privalo surasti atsakymus į tuos pačius klausimus, bet to negalima padaryti pavarčius įvairias knygas ar enciklopedijas. Žinynai negali patarti. Tačiau susipažinus su kitų žmonių mintimis lengviau patiemas susidaryti požiūrį į gyvenimą.

  • Microsoft Word 25 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (2140 žodžiai)
  • Kolegija
  • Algirdas
  • Filosofijos šaltiniai
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Filosofijos šaltiniai. (2014 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/filosofijos-saltiniai.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:35
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo