Filosofijos špera (privalomieji autoriai)


Ikiplatonine antikos ontologija ontologine skirtumo problema. Vienio problema Mileto mokykla Harakleitas Demokritas PitagorasDar. Vienio problema. Platono ontologija kaip ideju teorija ir ideju teorijos kontraversija aristotelio metafizikoje. Teocentrine viduramziu mastysenosc charakteringi bruozai ir pagrindines idejosKrikščionybėje. Mokslo dabartine to žodzio prasme , bazinių sąlygu apibrežtis moderniaisiais laikais. Rene dekartas filosofijos pradai.

5. Teocentrine viduramziu mastysenosc charakteringi bruozai ir pagrindines idejosKrikščionybėje apreiškimu laikoma-biblija, islame-koranas, judaizme-vadinamoji penkiaknygė Vienu svarbiausiu Dievo įrodymu čia yra laikomas pats pasaulis, kuris suprantamas kaip Dievo kurinys esą ašauktas būti iš nieko. Savo ruožtu ypač radikaliai atsiskyrė anupusinės amžinosios būties sampratos kaip trancendentinės. Biblijos postulatas sako, jog žmogus sukūrtas pagal Dievo atvaizdą. Keliant klausimą kur ir kaip toks Dievo atvazdas reiškiasi žmogaus gyvenime, yra atrandama nauja žmogiškumo trajektorija.6. Mokslo dabartine to žodzio prasme, bazinių sąlygu apibrežtis moderniaisiais laikais.Subjektu pačia bendrausia reikšme yra vadinamas tikslingos veiklos šaltinis Savo ruožtu kiek jaunesnė gnoseologiniu pažinimo subjektu yra vadinamas tas kur pažįsta, o pažinimo objektu pažįstamas dalykas.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (503 žodžiai)
  • Mokykla
  • Akvile
  • Filosofijos špera (privalomieji autoriai)
    10 - 8 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Filosofijos špera (privalomieji autoriai). (2015 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/filosofijos-spera-privalomieji-autoriai.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 14:08
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo