Filtravimo proceso prasmė, filtrų klasifikacija


Filtravimo procesas. Elektriniai filtrai konspektai. Suspensijų filtravimas.

Įvadas. Filtravimas. Filtravimo rūšys. Suspensijų filtravimas. Dujinių nevienalyčių sistemų filtravimas. Filtrai ir jų klasifikacija. Išvados. Literatūra.

Šiuolaikinė cheminė pramonė galima apibūdinti didelių skaičių skirtingų gamybų, skiriamų technologinių procesų tekėjimo sąlygomis ir įvairybė fiziko- cheminių perdirbimo medžiagų išleista produkcija ir savybėmis. Įvairių gamybų technologiniai procesai sudaro ne didelį skaičių tipinių procesų( kaitinimas, aušinimas, filtravimas).Šiame darbe panagrinėsime filtravimą.

Filtravimas - pats svarbiausias procesas iš visų, vykstančių chemijoje procesų .Būtent pramonėje filtravimo būdu galima atskirti skystas arba dujines heterogenines sistemas. Priklausomai nuo filtruojamos medžiagos ir jos sudėties filtravimas skirstomi į suspensijos ir dujų .

Filtravimas naudojamas chemijos, maisto, lengvojoje pramonėse ir vaistų gamyboje.

Šio darbo tikslas ir užduotys – supažindinti su filtravimo procesais, jų klasifikacija ir apibendrinti visas rūšis filtrų

  • Microsoft Word 1034 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (1278 žodžiai)
  • Universitetas
  • Julija
  • Filtravimo proceso prasmė, filtrų klasifikacija
    10 - 3 balsai (-ų)
Filtravimo proceso prasmė, filtrų klasifikacija. (2013 m. Sausio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/filtravimo-proceso-prasme-filtru-klasifikacija.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 03:52
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo