Finansavimo šaltiniai, tikslai ir būdai


Nuosavi finansavimo šaltiniai. Finansavimo budai. Išoriniai finansavimo šaltiniai. Imones finansavimo saltiniai. Nuosavi ir skolinti finansavimo saltiniai. Nuosavų finansavimo šaltinių. Verslo finansavimo šaltiniai. Imones finansavimas. Nuosavi imones finansavimo saltiniai. Imoniu finansavimo saltiniai.

Dauguma smulkių ir vidutinių įmonių susiduria su piniginių lėšų poreikiu vykdomai veiklai finansuoti, siekiant išsaugoti ar padidinti turimo kapitalo apimtį. Darbas, susijęs su aktualiausiais smulkaus ir vidutinio verslo finansavimo klausimais, kurie kyla formuojant teigiamą lietuvos smulkių ir vidutinių verslininkų nuomonę apie finansavimo šaltinių efektyvumą ir naudingumą verslui. Įvadas. Įmonės finansavimo tikslų ir būdų teoriniu požiūriu. Finansavimo tikslų ir būdų sąvoka. Finansavimo šaltiniai. Finansavimo būdai. Finansavimo tikslai. Iį ,,Joringė” finansavimo tikslų ir būdų vertinimas. Iį ,,Joringė“ charakteristika. Iį ,,Joringės“ finansavimo šaltiniai. Iį ,,Joringės“ finansavimo būdai. Iį ,,Joringės“ finansavimo tikslai. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.

Pasak i. Mačerinskienės finansavimas yra kapitalo suteikimas ūkio subjektui, kad pastarasis galėtų įgyvendinti savo tikslus. Pati finansavimo esmė yra padidinti lėšų kiekį įmonėje, kad būtų vykdoma ir plėtojama veikla. R. Naujokienės nuomone, finansavimas yra visos finansinės ekonominės priemonės, kurios yra būtinos įmonės turtui sukurti ir jį saugoti. Įmonės savininko požiūriu, finansavimas yra nenutrūkstamo kapitalo cirkuliavimo įmonėje garantas, esant griežtai finansinio stabilumo ir likvidumo išsaugojimo sąlygai. Apžvelgus įvairių autorių (bagdonas v. , buškevičiūtė e. , mačerinskienė i. , garškienė a. ) pateikiamą finansavimo šaltinių klasifikavimą, daroma išvada, kad visi finansavimo šaltiniai pagal nuosavybės kriterijų yra skolinti ir nuosavi. Nuosavus finansavimo šaltinius pagal šaltinio susidarymo vietą yra išskiriami į išorinius ir vidinius, nes tai finansavimo šaltiniai, susidarantys įmonės viduje ir už jos ribų. Be nuosavų ir skolintų finansavimo šaltinių, galima išskirti ir mišrius finansavimo šaltinius, kurie dėl tam tikrų savybių negali būti priskirti nei skolintiems, nei nuosaviems finansavimo šaltiniams – tai struktūrinių fondų lėšos.

Darbo tikslas – išanalizuoti UAB ,,joringė svarbiausius finansavimfinansavimas – tai kapitalo suteikimas ūkio subjektui, kad pastarasis galėtų įgyvendinti savo tikslus. Pati finansavimo esmė yra padidinti lėšų kiekį įmonėje, kad būtų vykdoma ir plėtojama veikla. Teoriniu požiūriu, finansavimas – tai visos finansinės ekonominės priemonės, kurios yra būtinos įmonės turtui sukurti ir jį saugoti. Įmonės savininko požiūriu, finansavimas – tai nenutrūkstamo kapitalo cirkuliavimo įmonėje garantas, esant griežtai finansinio stabilumo ir likvidumo išsaugojimo sąlygai. Apžvelgus įvairių autorių pateikiamą finansavimo šaltinių klasifikavimą, darytina išvada, kad visi finansavimo šaltiniai pagal nuosavybės kriterijų yra skolinti ir nuosavi. Nuosavus finansavimo šaltinius pagal šaltinio susidarymo vietą išskyrėme į išorinius ir vidinius, nes tai finansavimo šaltiniai, susidarantys įmonės viduje ir už jos ribų. Be nuosavų ir skolintų finansavimo šaltinių, galime išskirti ir mišrius finansavimo šaltinius, kurie dėl tam tikrų savybių negali būti priskirti nei skolintiems, nei nuosaviems finansavimo šaltiniams – tai struktūrinių fondų lėšos(zablockis s. 1989m. ).

Prieš pradedant veiklą ar jos plėtros projektą, labai svarbu tinkamai pasirinkti kapitalo pritraukimo formą – bendrovės finansinius išteklius.

  • Microsoft Word 274 KB
  • 2010 m.
  • 20 puslapių (5233 žodžiai)
  • Universitetas
  • Loshejas
  • Finansavimo šaltiniai, tikslai ir būdai
    10 - 1 balsai (-ų)
Finansavimo šaltiniai, tikslai ir būdai. (2010 m. Lapkričio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansavimo-saltiniai-tikslai-ir-budai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 05 d. 16:30
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo