Finansinė analizė Pieno žvaigždės (2)


Ab,, pieno žvaigždės“- pieno pramonės lyderė. Ab „pieno žvaigždės“ balanso, pelno (nuostolio) analizė. Balanso turto horizontali analizė. Balanso nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų vertikali analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos horizontali ir vertikali analizė. Ab „pieno žvaigždės“ finansiniai santykiniai rodikliai. Pelningumo rodikliai. Mokumo (likvidumo) rodikliai. Apyvartumo (efektyvumo) rodikliai. Pardavimų lito struktūra (procentais). Išvados. Priedai.

Mūsų pasirenkamas ūkio subjektas yra viena stambiausių maisto pramonės įmonių Lietuvoje, kuri gamina visuomenės labiausiai perkamus maisto produktus.

Vien iš šio sakinio galime spręsti kad ši įmonė dirba efektyviai, bet šiek tiek įmonės pelnas sumažėjo, tai įrodo šieme darbe analizuojamos vertikalios, horizontalios bei santykiniu rodiklių analizės.

Iš pelno-nuostolio ataskaitos matome nuo 2010metais iki 2011metais grynasis pelnas sumažėjo tik(- 4%). Viskas neženkliai sumažėjo išškyrus finansinė ir investicinė veikla, padidėjo net 105%.

Iš balanso horizontalios analizės matome, kad turtas ir nuosavo kapitalo bei įsipareigojimų iš viso sumažėjo (-2%). Šiek tiek padidėjo per vienerius metus mokėtinos sumos ir trumpalaikiai įsipareigojimai 0,84%.

Labai ženkliai sumažėjo nuosavybės pelningumas (ROE) net (–109,42%). Taip pat ir turto pelningumas (ROA) (-77,13)%.

Bet svarbiausia, kad grynasis pelningumas padidėjo 1,38%, o tai yra gerai, tai rodo kad ši įmonė dirba pelningai, tai yra svarbiausia įmonės gyvavimui.

  • Finansai Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 253 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (1783 žodžiai)
  • Universitetas
  • Indre
  • Finansinė analizė Pieno žvaigždės (2)
    10 - 1 balsai (-ų)
Finansinė analizė Pieno žvaigždės (2). (2013 m. Balandžio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansine-analize-pieno-zvaigzdes-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:04
×