Finansinė analizė Pieno žvaigždės


Socialinė pieno zvaigzdes aplinka. Pieno zwaigzdziu analize 2014. Pieno zvaigzdes tiekėjai. Kursinis pieno zvaigzdes. Socialine aplinka pieno rinkoje. Ekonomine analize pieno zvaigzdes. Pieno zvaigzdes charakteristika. Ab pieno zvaigzdes konkurentai. Ab pieno žvaigždės tiekejai.

Ab „pieno žvaigždės“ ekonominė analizė. Įvadas. Ab „pieno žvaigždės“ charakteristika. Išorinės ir vidinės aplinkos analizės. Išorinės aplinkos analizė. Vidinės aplinkos analizė. Swot analizė. Finansinių ataskaitų horizontaliosios ir vertikaliosios analizės. Įmonės horizontali finansinė analizė. Vertikali balanso analizė. Horizontali pelno (nuostolio)ataskaita. Vertikali pelno (nuostolio) ataskaita. Santykinių finansinių rodiklių analizė. Pelningumo analizė. Mokumo analizė. Įmonės veiklos efektyvumo analizė. Kapitalo rinkos rodikliai. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas. Priedas.

1.AB „Pieno žvaigždės“ yra viena iš didžiausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje. Didelę savo produkcijos dalį eksportuoja į Europos šalis.

2.Visi elementai už organizacijos ribų svarbūs jos veiklai – tai išorinė įmonės aplinka. Išorinė aplinka apima ekonominę, socialinę-kultūrinę, politinę-teisinę, mokslinę- technologinę bei gamtinę aplinkas. Didelę įtaką ekonominiai aplinkai analizuojamai bendrovei daro tokios situacijos kaip išteklių kainų augimas, importo augimas bei sertifikavimas.

3.Lietuvoje esant ekonominei krizei pardavimai vietinėje rinkoje mažėja. Taip pat politinė šalies situacija šiuo metu taip pat nėra palanki, visa tai yra dėl padidėjusių mokesčių įmonėms.

4.Dar labai svarbi iš išorinės aplinkos yra gamtinė bendrovės aplinka. Nes nuo gamtos priklauso, ar įmonė turės pakankamai žaliavinio pieno, nuo to priklauso ir jo kaina. Taip pat svarbus ir dirvožemio užterštumas, nes nuo teršalų kiekio, patenkančio į karvės pieną, priklauso žaliavinio pieno kokybė.

5.Įmonės vidinę aplinką apibūdina pirkėjai, kurie šiuo atveju yra Lietuvoje ir Europoje esanti žmonių visuma, tiekėjai, šiuo atveju yra fiziniai ir juridiniai asmenys, kurie palaiko su firma kooperacinius ryšius, partneriai – tai yra produkcijos tarpininkai, taip pat stambūs pieno tiekėjai, bei konkurentai, AB „Pieno žvaigždės“ pagrindiniai konkurentai yra AB „Rokiškio sūris“, AB „Žemaitijos pienas“, AB „Vilkyškių pieninė“ ir AB „Kelmės pieninė“.

6.Įmonėje per trejus, pastaruosius veiklos metus, bendra turto suma turėjo tendenciją didėti. Su lig metais didėjo tiek ilgalaikis turtas tiek trumpalaikis turtas. 2006 metais ženklesnis padidėjimas buvo trumpalaikiame turte, o 2007 metais ženkliai padidėjo ilgalaikis turtas.

  • Microsoft Word 146 KB
  • 2013 m.
  • 37 puslapiai (7651 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ruta
  • Finansinė analizė Pieno žvaigždės
    9.3 - 3 balsai (-ų)
Finansinė analizė Pieno žvaigždės. (2013 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansine-analize-pieno-zvaigzdes.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 16 d. 07:27
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!