Finansinės analizės profesinės praktikos ataskaita


Finansu praktikos ataskaita. Profesines veiklos praktikos ataskaita. Finansines analizes praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita finansai. Praktikos ataskaitos isvados. Praktikos darbo rodikliai. Profesine praktika ataskaita. Praktikos ataskaita isvados. Finansu praktikos ataskaitos isvados. Praktikos darbo įvertinimas.

Įvadas. Pardavimo ir investicijų pelningumo analizė. Mokumo analizė. Veiklos efektyvumo analizė. Bankroto tikimybės tyrimas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai. Darbo tikslas. Įvertinti įmonės „y“ veiklos efektyvumą, kapitalo pelningumą, turto pelningumą, pardavimo pelningumą pritaikant finansinės analizės teorines žinias.

Skirtingi autoriai savo knygose pateikia įvairius finansinės analizės apibrėžimus. J. Mackevičius savo knygoje įmonių veiklos analizė pateikia štai tokį finansinės analizės apibrėžimą: įmonių veiklos analizė – tai objektyvus ir visapusis įmonės veiklos tyrimas siekiant įmonės vadovybės nustatytų tikslų . D. Šlekienės ir i. Klimavičienės knygoje įmonės veiklos finansinis įvertinimas teigiama: finansinė analizė – tai verslo praeities, esamos situacijos ir perspektyvos įvertinimas, remiantis atskaitomybės dokumentais, specialiais tyrimais, duomenų bazėmis ir kitais informacijos šaltiniais . Įmonių veiklos analizė padeda nustatyti . Įmonės galimybes ir pranašumus konkurencinėje rinkoje ir krizinių situacijų atvejais. Veiklos tendencijas ir dėsningumus. Veiksnius, darančius įtaką rodiklių pokyčiams ir apskritai įmonės veiklos efektyvumui. Rizikingiausias veiklos sritis ir tas, kurios neduoda jokios naudos arba dįvertinti įmonės y veiklos efektyvumą, kapitalo pelningumą, turto pelnšių uždavinių nagrinėjimas atsiskleidžia darbo struktūroje, kuri susideda iš tokių dalių: pardavimo ir investicijų pelningumo analizė , trumpalaikio mokumo analizė , ilgalaikio mokumo analizė , įsiskolinimo laipsnio analizė , veiklos efektyvumopelningumo rodikliai yra skirstomi į pardavimo ir investicijų pelningumo rodiklius. Pardavimų pelningumo rodikliai rodo veiklos pelningumą prekių arba paslaugų atžvilgiu, o investicijų pelningumo rodikliai rodo veiklos pelningumo investicijas įmonės atžvilgiu. Ūkio subjektų savininkams yra svarbi ir pirmos ir aturto pelningumo rodiklis leidžia įvertinti, kaip įmonės vadovai sugeba panaudoti turtą ir gauti pelną. Iš atliktų skaičiavimų (1 priedas) matyti kad 2010 m. Palyginus su 2009 m. Turto investicijų pelningumas sumažėjo 0,97 proc. P. Arba 4,71 proc. Tam lemiamą įtaką turėjo turto padidėjimas 999436 lt arba 13,29 proc.

Ataskaitinį laikotarpį lyginant su baziniu grynasis pardavimo pelningumas sumažėjo 1,56 proc. P. , todėl ir turto pelningumas sumažėjo 1,843 proc. P. , tai yra 100 lt. Įdėtų į turtą uždirbo 1,84 lt grynojo pelno mažiau.

Kadangi fondų imlumas sumažėjo 0,0348 proc. P. , todėl tai įtakojo turto pelningumo padidėjimą 0,808 proc. P. Sumažėjęs trumpalaikio turto koeficientas įtakojo turto pelningumo padidėjimą 0,064 proc. P. Lemiamą įtaką turto pelningumo sumažėjimui 0,97 proc. P. Padarė grynasis pardavimų pelningumas.

Nuo analizuojamo laikotarpio pradžios trumpalaikio turto investicijų pelningumas sumažėjo 2,65 proc. P. Arba 8,50 proc.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2260 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rita
  • Finansinės analizės profesinės praktikos ataskaita
    8 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Finansinės analizės profesinės praktikos ataskaita. (2011 m. Gegužės 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/finansines-analizes-profesines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 08:27
Peržiūrėti darbą
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo